Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1éve hogy letettem a cigit de...

Lallerrrr kérdése:

1éve hogy letettem a cigit de most újra kívánom nemértem mi ütött belém de hiányzik nem szívtam semmit azóta de most a napokban 4 5napja azzal küzdök hogy ne gyújtsak rá mi az oka ennek?félek hogy ha vissza szokok(rák impotencia stb)

Figyelt kérdés
igaz hogy halnak meg emberek 1 szál cigi nélkül is ezek következébe ,nemtudom a helyes utat de hiányzik a cigit és nemértem miért 1év leszokás után válaszokat nagyon köszönöm előre is detetikust ne ajánljatok

2021. febr. 23. 05:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha egy évig kibírtad, most már ne szokj vissza, rágcsáljál valamit, gyümölcs, zöldség, ropi, vagy tictac, ilyesmik
2021. febr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem segít alapbol link vagyok ilyen téren elég szégyen de valahogy most olyan mint a drogosnak az elvonási tünet :D de viszont véleményedre kiváncsi lennék mennyire lenne káros
2021. febr. 23. 06:16
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kitartani, mert az egy(-egy ) szálból csak vissza szokás lesz... szerintem időnként feljön ez az érzés.

Nekem 3 év után is ez volt.

Többször abbahagytam már,aztán az egy szálból mindig újra kezdtem.

2021. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Káros, sajnos én is szívom, sokba kerül, büdös, és sokat köhögök is.

Szóval egyfelől a számat járatom, másfelől meg tanulj ebből :-) (Én 8 év után szoktam vissza, hát megbántam)


Esetleg próbáld ki az e-cigit, nekem tavaly tavasszal nagyon bevált, aztán eltörött, meg lusta is voltam másikat szerezni, most akarom újra azzal kezdeni illetve folytatni. Vannak fönt videók is a neten, azokat érdemes megnézni.

2021. febr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi a hátránya a cigizésnek nagyjábol tudom de kiváncsi lennék szemszögetekből
2021. febr. 23. 06:24
 6/14 A kérdező kommentje:
a pénz nem érdekel nagyon
2021. febr. 23. 06:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Én úgy köhögök mint egy vénember, büdös is és ja.. tehetném jobb helyre is azt a pénzt.

Meg amúgy néha cikinek is érzem hogy nem tudok leszokni.

Ráadásul akármilyen program van,ha épp fogyóban van, akkor ez a na...hol kéne venni...az agyamra megy.

2021. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én 3évig cigiztem de soha nem köhögtem cigi miatt asztmás ként mondjuk ez érdekes :D
2021. febr. 23. 06:31
 9/14 A kérdező kommentje:
nemtudom mennyi köze van hozzá de van ugy 1 nap 8liter folyadékot is megiszok :D lehet tisztitana vagy hülyeség nemtudom
2021. febr. 23. 06:31
 10/14 anonim ***** válasza:
10 éve letettem a cigit azóta evvel küzdök. Ez már egy örök harc marad, ne kezdj el semmit rágcsalni mivel az csak hianypotlo cselekedet. Tarts ki es ne gyújts rá. Nálam a hideg víz ivása enyhitett a tüneteken.
2021. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!