Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek miért füvezik...

Szerintetek miért füvezik ennyi ember?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 02:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert sokunk már rájött, hogy nem az ördögtől való ez a növény. Ahogy a varázsgomba sem.
2021. febr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Elegük van a szürke hétköznapokból, akarnak valamit amivel be lehet állni de nem túl erős, és a haverok se ítélik el. Kb ezek.
2021. febr. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az a kérdés, hogy miért iszik alkoholt ennyi ember? Ha az emberek füvet szívnának helyette, nem lenne annyi családon belüli erőszak, baleset, illetve elcseszett gyermekkor.
2021. febr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Én 2 éve nem szívok, de előtte 6 évig folyamatosan. Egyrészt az emberek kezdenek rájönni hogy ennek sokkal károsabb dolgok legálisak, illetve kell valami kikapcsolódás.


Viszont az hogy kevésbé káros, az nem azt jelenti hogy egészséges. Ez az amit a többség viszont nem tud. Mentális függőséget okozHAT, illetve hosszú távon negatív irányba formálja a személyiséget.

Én is emiatt hagytam abba, illetve láttam a "barátaimom" hogy mennyire nincs élet céljuk. Amint befejeztem, ezek az emberek el is tűntek mellőlem. Utólag azt mondom hogy szerencsére.


Azzal nincs baj aki mondjuk hétvégente elszív 1-2 spanglit. A mértékletesség itt is fontos.

2021. febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok


*...ennél sokkal károsabb dolgok...

2021. febr. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy dolog nagyon fontos: csak akkor szívj, ha már elintézted az aznapi teendőid, egyfajta jutalomként. Bongot, pipát kell használni. Így fél gramm elég egy napra.
2021. febr. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

én azért mert nehéznek tartom ezt az életet

utálok dolgozni és képtelen vagyok önállóan megélni ebben a világban

amikor csak tehetem inkább jól beszívok - és akkor pár óráig jobb kedvem lesz

így végeredményben én menekülésre használom

menekülök az élet elől amíg csak lehet

a fű bő 18 évnyi rendszeres szívás után már nem tud újat mutatni - de nekem arra jó hogy addig elüssem vele az időt amíg majd egyszer végleg elmenekülök...

2021. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


7-es válaszoló tökéletes példa hogy miért ne legyél beállva minden nap. Siránkozik, de ahhoz hogy felemelje a seggét és tegyen valamit a saját érdekében már lusta.

2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert a problémákra nincs tanult kezelési módszerük, így inkább ebbe menekülnek.

Vagy nem találtak jobb elfoglaltságot, ezért marad a különleges érzéssel való ismerkedés.

2021. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Én azért mert gyorsan elmegy az idő. Hetek, hónapok telnek el úgy hogy észre sem veszem
2021. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!