Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves fiú vagyok a mai...

17 éves fiú vagyok a mai napon már kb 1,5 hete fáj a torkom és foggalmam nincs mitōl.. dohányozni szoktam van amikor 1 hónapig 1-2 szál van amikor kihagyok 2 hónapot éltemben ha elszívtam 10 doboz cigit. Nagyon aggódom, egyik napról a másikról?

Figyelt kérdés
kezdōdött és még mindig nem ért véget ha megnyomom a nyelōcsövem az ádám csutkám alatt érzek egy kis fájdalmat ha nyelek kb azt is ott érzem, a legrosszabra is gondoltam, a torokrákra szerintetek mi lehet?
2021. febr. 26. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Torokgyulladás?


2. 17 évesen megengedik, hogy rágcsáld, amúgy én még nem próbáltam, nem is akarom, de hát ...😳🙄

2021. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy sima vírus/baci sokkal valószínűbb. Ha le van gyengülve az immunrendszered és nem kezeled semmivel, valamint nem pihensz, akkor simán tarthat ennyi ideig és tovább is. Gondolom fájt már a torkod máskor is, ez miben más?
2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Létezik egyáltalán olyan, hogy torokrák? (Én még csak gégerákról hallottam, meg szájüregi rákról)

Van bármi egyéb tüneted? Van bármi oka, hogy 17 évesen az összes lehetséges számos variáció közül a legrosszabbra gondolsz?

2021. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ember... tavaszi idő van, egyszer meleg, másszor hideg. Izzad az ember, leveszi a kabátot/pulóvert, aztán fázik, visszaveszi. Simán megfáázhattál. Esetleg nem ártana konzultálni a háziorvosoddal, mielőtt saját magadon diagnosztizálod a torokrákot.
2021. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hangom néha rekedtes, kapar a torkom gyakra, rossz a száj szagom csak ez már kb 1 hete tart
2021. febr. 26. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt vannak a leggyakoribb okok:


[link]

2021. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legfōbbként este jelentkezik a tünet, napközben is van de az nem vészes
2021. febr. 26. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek amiket leírtál mind lehetnek torokgyulladástól, mandulagyulladástól, sőt leginkább attól. Beszélj a háziorvosoddal, ha nagyon nem múlik lehet szükség van antibiotikumra vagy más gyógyszerre. Addig is vény nélkül is kapható csomó torokgyulladásra való készítmény, valamint ihatsz mindenféle teát is, (pl gyömbér, zsálya kifejezetten jók) vagy szopogathatsz sót is, ezek mind segítenek. Mindenképp pihenj és igyál sokat, de legfőképp ne aggódj!
2021. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dohányzás ilyen "kis" mértékben biztosan nem okoz ilyet.
2021. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez más lesz.
2021. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!