Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok, szüleim...

17 éves vagyok, szüleim ellenzik a cigizést de kiszeretném próbálni. Megérzik?

Figyelt kérdés
ha egyszer kipróbálom megérzik rajtam? Hogy lehet eltüntetni a szagot?
2017. jan. 7. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Az attól függ. Ha dohányoznak, akkor kisebb az esélye, de még úgy is valószínű, hogy megérzik. Ilyenkor még segíthet a rágó, ruhacsere, hajmosás (ha van rá lehetőséged). Ha nem dohányoznak, akkor lehet még így is megérzik.
2017. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

HA nem dohányoznak akkor megérzik. Eltüntetni nem fogod tudni, mert a hajad, ruhád , szád minden büdös lesz.

Amúgy volt dohányosként mondom neked, hogy nem éri meg kipróbálni. Ma már egyáltalán nem menő ha cigizik valaki, a büdös szagról és a vele járó betegségekről nem is beszélve.

De ha annyira szeretnéd akkor vegyél e-cigit. Az legalább nem büdös.

2017. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne próbáld ki semmi értelme ilyenkor még menő de amikor 2 dobozt szìvsz naponta akkor nem lesz olyan jó. Nem rosszindultaból írom.
2017. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Megérzik. A ruhából, hajból nehéz kiszedni.

De mi lesz, ha megérzik? Elbeszélgettek legfeljebb egy kicsit.

Mindenki úgy csonkítja magát, ahogy akarja. Valaki 10-ről ugrik ki és elvárja, hogy a társadalom kifizesse neki az orvosi számlát, valaki cigizik.

2017. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már, mintha egy kamasznak meg lehetne mondani, hogy valamit ne próbáljon ki. :D

Kedves kérdező, ha egy szálat elszívsz (bár úgysem bírod elsőre végigszívni) mondjuk délután 4-kor, mielőtt beültök moziba vagy akárhova a haverjaiddal, akkor este 10-kor senki nem fogja már rajtad megérezni a cigarettát, nem kell ahhoz ruhacsere meg rágózás.

2017. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Megérezhetik.
2017. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Mikor 15 évesen még nem tudták a szüleim, hogy dohányzom, akkor sem érezték meg soha. Pedig volt egyszer hogy az utcánk végén nyomtam el és úgy mentem haza. Tőlem tudták meg.
2017. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!:)
2017. jan. 7. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigi után köpsz egyet az is sokat segít mert a nyálad eléggé átveszi a szagot. Az segít ha utánna iszol valamit mert már nem fog úgy érződni a szádon. Ha zárt térben szívód jobban megérződik a ruhádon is (zárt tér alatt mondjuk egy szobára gondolok). Amelyik kezedben fogod a cigit talán az a leg nagyobb buktató mert az nagyon büdös és magától nem is múlik el csak ha megmosod a kezed. Célszerű lenne haverodnal vagy szórakozó helyen kipróbálni aztán mielőtt nézd haza kezetmosol és vársz meg 1 2 órát szerintem ha csak nem célzottan a cigi szagot akarják megérezni rajtad nem veszik észre. De abból meg semmi baj nincs ha észreveszik megmondom h kipróbáltad de nem tetszett és kész. Max elbeszélgetnek veled
2017. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de ha úgy érzed nem jó, akkor semmiképp se szokj rá. (Bár én azt mondod, akkor se szokj rá, ha jónak érzed, mert káros.)
2017. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!