Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki akarom próbálni a cigit,...

Ki akarom próbálni a cigit, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
23 vagyok és életemben egyszer szívtam talán bele először egy cigarettába mikor gyakorlaton voltunk talán valami fekete szegfűszegeset ami egészen jó volt bár utána se szoktam rá, pedig majdnem egy felet elszívtam, persze egy száltól még nem szokik rá az ember. De nem vagyok dohányos, nem vonzott, hogy igent mondjak ha valaki megkínál vele, nem megyek be magamtól dohány boltba venni de valamiért mostanában rám jött az, hogy legalább egy szálat szeretnék kipróbálni. Az első óta legalább eltelt 8 év. Szerintetek egy szál cigitől vagy egy doboztól lenne bajom vagy akár rászokhatok ha előtte se kívántam? Vannak amúgy ilyen különleges cigaretták mint régen volt ez a szegfűszeges?

2021. febr. 28. 20:54
1 2
 1/13 Angel3000 ***** válasza:
85%
Kedves kérdezô! Most nem, csak ha rà fogsz szokni! Nemrég halt meg egy jò baràtom tûdôràkban ,- kegyetlen és borzalmas szenvedések utàn !
2021. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden dohányos az első szál cigijével kezdte!
2021. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Hülyeséget akarsz csinálni. Mivel több tucat különböző méreg+ addiktív drog van benne, így nem mondhatom azt, hogy nem lesz bajod.

Pont most halt COPD-be aki megvette a házunkat korábban. Ez egy olyan tüdőbetegség, ami szinte csak dohányosokat sújt.Nem egy kellemes halál az.

2021. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

2-esnek igaza van.

Én is így kezdtem. Aztán "észre sem vettem", s évek alatt felmentem két dobozra. Sok év után, nagyon nehezen sikerült leszoknom, majd jött egy krízishelyzet, s visszaálltam. Most napi 1 doboznál tartok.

2021. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet-e bajod? Nem csak lehet, hanem lesz is. Rászoksz, aztán jön a COPD és a tüdőrák. Én nem tenném.
2021. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 -,C9H13N,- ***** válasza:
100%
Egy száltól semmi bajod nem lesz, de általában abból lesz még egy szál, aztán egy doboz, és így tovább, ez egyenes út a megelőzhető tüdőbetegségekhez, szóval ne próbáld ki, nem éri meg.
2021. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy megállni a további dobozokat, szerintem nyugodtan megpróbálhatod. Nekem az egész "dohányos pályafutásom" 3 hónap alatt 3 doboz volt. Nem akartam rá pénzt kidobni, aztán később már nem is akartam szívni, csak akkor kíváncsi voltam.


Az a szegfűszeges pedig a Djarum Black, amit Magyarországon kizárt, hogy találsz.

2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan próbált ki hogyha akarod!
2021. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én nagyon kérlek téged hogy ne tedd! Ne mesélj be magadnak semmit hogy miért akarod kipróbálni meg, hogy biztos jó lesz stb... Ne szokj rá, mert később iszonyat nehéz lesz leszokni.

Mellesleg rohadt sokba van főleg ha dobozosan veszed tavasszal már majdnem 2000 ft lesz egy doboz ha jól értettem, drágulni fog. Biztos erre akarod költeni a pénzed?

(Üdv: Egy leszokni próbáló(vagy inkább vergődő))

2021. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!