Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hordozható / mini vizipipát...

Hordozható / mini vizipipát hol lehetne vásárolni?autóba kellene nekem

Figyelt kérdés
illetve milyen áron mennek? dohányt hol lehet hozzá kapni?

2021. márc. 1. 11:08
 1/1 $$$$$ ***** válasza:

Ez nagyon jó:


[link]


Ezel nincs tapasztalatom, de elvileg türhető,bár nekem nem tetszik az hogy a cső szinte a keramia mellett megy el. Mert szerintem felmelegedik tőle a füst. De azert belinkelem:


[link]



Ez mar egy jobb konstrukció mint a micro :


[link]



Meg még linkelhetnek jo párat. De amugy ha Pesten vagy a közelében élsz akkor néz be a Presidentbe. Ha pedig Debreceni akkor a Palmyraba. Mind ket helyen tuti talalsz valami jót.



Hát a dohi az nehéz ügy. Dohány boltban tudsz venni. De az nem egy nagy minöség. Talan Al Fakhert tudsz venni ami elmegy de nem egy nagy szám(Nem szidni akarom evekig szívtam). De dohany boltban ez is ritka. De vannak sokkal jobb dohány márkák csak ezek sajnos Magyarorszagon nem kaphatóak. De amugy ezek: Truepassion, Holster,Hookain,187,Adalya, Chaos, 7 Days ....

Ilyeneket nem veszel ithol. De kategoriakkal jobbak mint az itt kaphato dohik. Én csak ilyeneket szívok...

2021. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!