Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen (hordozható) vaporizáto...

Milyen (hordozható) vaporizátort érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elsősorban dohánnyal szeretném használni.

Nem vagyok túl jártas a témában, és jó lenne pár vélemény/segítség.Semmiképpen nem akarok "gagyit" venni, de max. 15 ezret tudok a dologra szánni, szóval az elektronikus dolgok alapból kiesnek..Valami olyat szeretnék, amit viszonylag egyszerűen tudok használni a mindennapokban, és tartós is. Eddig ez volt nekem a legszimpatikusabb (habár láttam ennél jóval olcsóbb kézi vaporizátorokat, de nem tudom, hogy azok mennyire "használhatóak") : [link]

Iletve még az lenne a kérdésem, hogy az alkatrészeket gyakran kell cserélni, vagy ha normálisan tisztítom, akkor nincs ilyen probléma (?).

Előre is megköszönném, ha valaki tudna nekem ajánlani valami "megfizethető" darabot!



2016. júl. 29. 22:28
 1/1 anonim válasza:
Vapor Storm VX30 keress rá az aliexpress-en 36 euro kb, és azért többet tud egy fokkal.
2016. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!