Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék rászokni a dohányzás...

Szeretnék rászokni a dohányzásra, mer bagózás közben nem kell maszk, viszont undorodom tőle. Hogy tudnám rávenni magam, hogy megszeressem a cigarettát?

Figyelt kérdés
Sajnos a maszk rettentően irritál és egy idő után a fejem is megfájdul tőle. Viszont mivel úgy tudom, hogy a dohányzás idejére le lehet venni, ezért szeretnék rászokni a cigarettázásra. Viszont büdösnek találom és undorodom tőle, bár nem annyira, mint a maszktól. Van valami ötletetek, hogy miként tudnám megszeretni a cigarettát?

2021. márc. 6. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek, ne szokj rá csak emiatt.. Nem éri meg csak ezért károsítani magadat, hogy le tudd venni a maszkot. Én annyit szoktam, hogyha már nagyon zavar, hogy elfordulok mindenkitől és előrehúzom a maszkot, hogy rendesen tudjak lélegezni, vagy ha bepárásodott a szemüvegem, megvárom, amíg tiszta lesz.
2021. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Hivatalosan kijelölt dohányzóhelyen lehet csak levenni a maszkot, ami azt jelenti, hogy egy helyben állsz 4 percig, elszívod a cigid, és utána mész tovább a dolgodra, maszkkal az arcodon....
2021. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Sehol nem láttam leírva, hogy ne kellene maszkot hordani azért, mert éppen rá szeretnél gyújtani. Ti tudtok ilyenről, vagy inkább csak tapasztalat vagy másoktól hallottátok, hogy nem büntetik meg azokat, akik cigiznek?

Kérdező, szerintem se szokj rá emiatt. Én leszokni szeretnék, de nem megy.

2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Csak trollkodik a srác. :)
2021. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Segítek: evés, ivás közben sem kell hordani a maszkot.
2021. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szokj rá a sportra - eddig akkor sem kellett, és ez még egészséges is!
2021. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Előző válaszadó jól írja.
2021. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6: Ahhoz lusta vagyok.
2021. márc. 6. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Az nem oké: sporthoz lusta vagy, de a cigire van pénzed?

Mire akarod vinni az életben, ha nem vagy hajlandó megmozdulni.


A te életed, de talán végig kellene gondolni, hogy mik is a fontos célok, amiket el akarsz érni és miket áldozol be értük.

2021. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Nyugi nem vagyok ezzel egyedül. Különben is most az egész ország csak a másiktól várja hogy vigyázzon rá, senki sem akar magára vigyázni úgy, hogy ne a többektől várjon el mindent. Mindenki hordjon maszkot, de aki fél, az nem hajlandó olyat felvenni, ami valóban megvédi. Mindenki oltakozzon, maradjon otthon, de a zsírdisznóra hízott rettegő nem hajlandó lemondani a zabálásról, pedig a legnagyobb kockázati tényező az elhízás. Ezek után miért ne lehetek én lusta? Majd ti úgyis vigyáztok rám.
2021. márc. 6. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!