Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosoknak mindig jól is...

A dohányosoknak mindig jól is esik a cigi?

Figyelt kérdés
Mikor én dohanyoztam sokszor jól se esett csak azért szívtam mert "kell". Azóta én már leszoktam,de kíváncsi vagyok, hogy a dohányosok mindig kívánják vagy van amikor csak a megszokás miatt gyújtanak rá?
2021. márc. 6. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Van, amikor szarul vagyok, szarul is esik( pl fejfájás, másnaposság tipikus példa erre), mégis rágyújtok :(
2021. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak velem volt ez. Kíváncsi voltam, hogy van-e esetleg valami bajom, ami miatt nem kívánta a szervezetem (nem csak akkor ha mondjuk egymás után sokat szívtam). Vagy "normális" ez.
2021. márc. 6. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig esik jól, és nem is mindig gyújtok rá. Pl fizikai munka, bicajozás közben/ közvetlen utána.
2021. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sem mindig jó. A fent említetteken kívül nekem közvetlenül kaja után vagy ha gyomoridegem van akkor nem esik jól, inkább mellőzöm
2021. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig jólesik,és néha még annál is jobban.
2021. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi időben már nagyon sokszor nem esett jól ,és túltoltam túl sokat szívtam így le is tettem inkább.
2021. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Ezt tényleg nem értem, ha még nem is élvezitek, minek szívtok?
2021. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért szívjuk/szívják mert függők vagyunk, és sokak nem mernek elszakadni tőle nekem is 1 hónap gőzerővel való gondolkodás után sikerült eldönteni hogy vége. Ez egy függőség nem jó kedvből csinálja senki, bár valakinek nagyon jól esik, de persze hülye aki ráfügg tudom, de sajnos sokan vannak ezzel így károsabb dolgokkal is.
2021. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jol esik sajnos.
2021. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első esik nagyon jól csak kávéval. Utána az összes xarul esik. Este 6 után már főleg.
2021. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!