Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megemelnétek egy doboz cigi...

Megemelnétek egy doboz cigi árat kb. 10.000 Ft-ra?

Figyelt kérdés
Én igen, szerintem kevesebb dohányos is lenne.

2021. márc. 11. 08:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
De neked miért fáj hogy valaki dohányzik?
2021. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Én a dohányboltokat is bezárnám be a covid alatt. Ez nem létszükséglet!
2021. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem, én inkább többet költenék az oktatásra, a társadalom nevelésére, és az életszínvonal emelésére, hogy az emberek ne érezzék szükségesnek az ilyesfajta drogok használatát a túléléshez, ezzel nem csak látszólagosan megoldva a problémát.

Ja, hogy ez Magyarország, és ilyesmi szóba sem jöhet? Hát, ezt dobta a gép.

2021. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Utálom a cigizést, de ennyire azért nem lehetetleníteném el. Szerencsére már most is eléggé visszaszorult, úgyhogy már nincs az, mint régen, hogy bárhova mentem, kénytelen voltam én is szívni. Innentől kezdve ki vagyok én, hogy teljesen elvegyem a lehetőséget attól, akinek ez a szenvedélye? Nem az a cél, hogy senki ne dohányozhasson, hanem az, hogy aki nem akar cigifüstöt szívni, az ne kényszerüljön rá nyilvános helyeken, ez pedig már megvalósult.
2021. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez vicc...jó hogy nem már legyen illegális nem ? Így is lassan 2000 Ft egy doboz.! Még jó hogy lehet külföldről behozatni, mert már szinte mindenhol olcsóbb mint itt ebbe a porfészekbe
2021. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ettől nem lenne kevesebb dohanyos.
2021. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

A drogot mindenki tiltja.. mert halált okoz.


A cigi ugyanúgy halált okoz. 6000 kémiai vegyület van a cigifüstben, amiből 200 bizonyítottan rákos megbetegedés kialakulásához vezet hosszútávon.

2021. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

7!


Ez nem igaz. Nem vezet, hanem vezethet. Feltételes mód.

2021. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg ?szerinted ezért tesznek valamit illegálissá? Pl a fű nem okoz halált itt még is illegális🥱

Amúgy akkor az édesítőszerek, az antibiotikumos csirkék, a sok cukros cucc (csak mert eteti a rákot ugyebár), ja meg akkor amúgy mindenki üljön otthon a seggén mert ugye bármikor bármi baja lehet. Utcára sem kéne járkálni mert barmikor balesetet szenvedhetünk és meghalunk :(

Hagyjuk már, elég sok minden “okozhat” rákot, ha valaki úgy dont hogy dohányzik az kegyen már a saját döntése, vagy komolyan ennyire élettelen sok ember hogy az a legnagyobb boldogsága ha valakinek az életébe turkál és megpróbálja megszívatni? Szánalmas.

Én sem csesztetem a sok igénytelen zsírdisznó embert hogy ne zabálja a sok egészségtelen magyar zsíros/hagymás kajàt. Tudod miért? Mert nem az én bajom hogy egy lusta igénytelen hájpacni.

2021. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Igaz utolsó, a tömeggyártott bolti termékek is tele vannak mindennel.

Naés az alkohol? Az a féle ami még növény közelében volt?

Az hogy minden tele van füstölő autókkal? Ok az újabbaknak már kevesebb a kobocsátásuk, de aztól még nem az a jellemző.

Lehet hogy nem látod de ott van.

Bp levegője is rákkeltő szóval triltsuk be a lélegzést.

2021. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!