Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megemelnétek egy doboz cigi...

Megemelnétek egy doboz cigi árat kb. 10.000 Ft-ra?

Figyelt kérdés
Én igen, szerintem kevesebb dohányos is lenne.

2021. márc. 11. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Minek szopatni őket még jobban? Már így sem lehet dohányozni sehol a nyílt utcán és a lakáson kívül. De lehet máshogy is.


Emeljük a net árát, mert sokan ott görnyednek előtte naphosszat?

Adóztassuk a tartósítószeres készételeket, mert van, aki nem főz?

Vessünk ki különadót a szilárdtüzelésű kazánokra, mert nincs pénzük átállni gázra?

Fizessen 5x TB-t az elhízott polgár?

Legyen százezer forintos macskaadó állatonként, mert azok védett madarat foghatnak?

Mindenkit lehet valamivel szopatni.

2021. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
jajj itt ilyen az értelmi képesség, hogy a cukor eteti a rákot? Édes jo istenem...
2021. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

"Legyen százezer forintos macskaadó állatonként, mert azok védett madarat foghatnak?"


Ebben egyébként szerintem van ráció.

2021. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

#3 hogy az emberek ne érezzék szükségesnek az ilyesfajta drogok használatát a túléléshez


Ennek semmihez semmi köze. Én mindig undorodtam a cigitől és soha semmilyen nehéz helyzetben nem éreztem szükségét annak, hogy elszívjam. Büdös és káros. Aki szeret cigizni, az anyagi helyzettől függetlenül is cigizni fog, vagy ha gazdagabb, akkor szivarozni, kokainozni. És nem azért, mert olyan nehéz élete lenne, hogy csak így élné túl. Persze az igaz, hogy általában minél tanultabb és kulturáltabb valaki, annál kisebb eséllyel cigizik és abszolút egyetértek azzal, hogy sokmindent fejleszteni kéne ebben az országban.

2021. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én azt akarom, hogy tíccsák be, egésségtelen, rakot okoz. Meg ha már a dohányzást betiltjuk, akkor COVID után is legyen kötelező a maszk mindenhol, nehogy rákot kapjunk a szmog miatt. Meg persze az alkoholfogyasztást, az üdítőket, a kávét(rendkívüll egésségtelen a vérnyomásra való tekintettel), tíccsák be a szemüveget is mert ha ügyetlen az ember belerobbanhat a szemébe, így vakulván meg. Valamint természetesen a chipset, és egyéb rágcsákat, az ajtókat(mert orrba lehet vele verni az embert véletlenül, pláne készakarva), ja és persze a késeket is, ugyanis nagyon veszélyesek!
2021. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Mindent tilcsanak!
2021. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Különben én is dohányzok de ez lenne határ mikor már nem venném meg.
2021. márc. 11. 12:16
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem be kéne tiltani, nem a dohányosok érdekében, (a saját testé mindenki úgy vágja tönkre, ahogy akarja), hanem a nemdohányzók érdekében, akik gyakran akaratuk ellenére ki vannak téve a dohányfüstnek. Ez egy puszta élvezeti cikk, nem valami más egyébként hasznos dolognak a mellékterméke (pl. kipufogógáz), ezért nem tartom indokoltnak a kereskedelmi forgalomban történő árusítását.
2021. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ok karen

Nobody cares

2021. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar leszokni az akkor se fog ha nagyon drága lenne.

Inkább a gyerekétől veszi el de akkor is szívja.

2021. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!