Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges hogy a dohányzástól...

Lehetséges hogy a dohányzástól szurogat/fáj az epém?

Figyelt kérdés

Nem akarok hülyeséget írni, vagy a májam vagy az epém nem tudom biztosan de a jobb oldali bordám alatt tehát majdnem a köldökömmel egy szinten inkább kicsit feljebb , tehát a májam környékén nem tudom hogy pontosan mi az kérlek ne szidjatok le ezért tényleg nem amiatt irom ide ki ,hanem azért hogy kapjak értelmes választ .



Nem vagyok rászokva a cigire , de ilyen napi 4-5 szál cigit maximum el szoktam szivni egy kávé mellett vagy egy baráti körbe . És kb 1 hete érzem hogy szur és fáj is valamikor . Lehet hogy a cigitől van vagy inkább kezdjek diétázni egy kicsit? ( Rengetek sültet és ártalmas dolgokat eszek csipsz meg minden sz@r igazábol) . Köszönöm válaszaitokat



2021. márc. 14. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
20/F
2021. márc. 14. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:

'Nem vagyok rászokva a cigire , de ilyen napi 4-5 szál cigit maximum el szoktam szivni'


XD Nem vagy te rászokva, hát persze. :)

Valószínűleg nem a dohányzás okozza.

2021. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esku nem vagyok . Siman tudok lenni cigi nelkul is. Amúgy koszi
2021. márc. 14. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Mástól is lehet.
2021. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze nem vagy rászokva :DD. Nem nehéz letenni amúgy, én megtettem már 100x.
2021. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, mivel az epe jobb oldalon az alsó birdaív alatt helyeszekdik el így biztos szerintem hogy az epéddel van probléma. Sajnos nem túl egészségesen élsz és az irvosi ellátás utan ezen változtatni kéne, a napi cigik számát pedig csökkenteni szépen aztan hogyha úgy érzed akkor határozd el magad és tedd le.
2021. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem az számít hogy függő vagy, vagy simán leteszem a cigit. De gondold végig hogy azt a napi 4-5 cigit miért szívod el és változtass (stressz, vagy társaság miatt) egyetlen szó: változtatás valamin
2021. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!