Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, hány óráig bírjáto...

Dohányosok, hány óráig bírjátok cigaretta nélkül? Mikor jelentkeznek annyira komolyan az elvonási tünetek, hogy úgy érzitek most már muszáj rágyújtani?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra múlva már érzem, így általában szívok is. Alváson kívül a legtöbb, amit kibírok, az talán 3-4 óra, de akkor már nagyon dühös vagyok.
2021. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetig is, amig korhazban voltam es nem tudtam felkelni, valahogy cigizni se volt kedvem. Amugy napi 1 doboz elmegy.
2021. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esténként már nem is esik jól, így lekevés előtt 1-2 órával már nem szívom, csak pihenek, fürdök, lazulok. Ébredés után már képtelen vagyok bármit intézni, míg nem volt meg az első szál és a kávém. Így alvást is beleértve nagyjából 12-14 óráig bírom. Napközben ez az idő sokkal kevesebb, főleg ha dolgoznom kell, vagy itthon tevékenykedek, takarítás/főzés. Ha belemerülök a munkába, van hogy elfeledkezek róla akár másfél-2 órára is.
2021. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óra.
2021. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam napi 1 doboz elmegy általában, viszont az utóbbi hetekben visszaesett napi 16-17 szálra.


Nálam is hasonló, mint többieknél..8 órát alszok ..előtte másfél órával nem gyújtok rá..másnap reggel meg félóra után gyújtok rá az elsőre..szóval olyan 10, esetleg 11 óra alvással..amikor ébren vagyok napközben..hát, mikor estefelé fürdök, filmet nézek, vacsorázok, telefonozok..néha összejön a kettő óra, de egyébként 16 órát vagyok fent..ebből az első 14 ben cigizek, és elmegy 17 szál..kb. 50 perc az átlag..

2021. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Napokig is
2021. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!