Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha utcán, mindenhol maszkot...

Ha utcán, mindenhol maszkot kell hordani, akkor a dohányzás miért nincs betiltva köztéren a jelenlegi súlyos vírushelyzetben?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha valaki dohányzik, annak nem kell maszkban lennie. Én viszont futás során nem fogok maszkot hordani és ha velem szemben sétál, bringázik egy dohányos, beszívom a cigifüstöt, amivel potenciálisan megfertőzhet. Én kapásból betiltanám az utcai cigit vírus idején.
2021. ápr. 1. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
De, aki dohányzik annak is maszkban kell lennie. A rendelet betűje szerint. Csak nem tartatják be a zsaruk.
2021. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Magától értetődik hogy ha maszk kell legyen rajtad, akkor addig nem tudsz dohányozni.
2021. ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Es akkor hol lehetne ragyujtani meg?

Ha valaki lakasban lakik, nincs erkelye, akkor mit csinaljon? Ha munka kozben le akar menni egy cigire ebedszunetben, hova menjen?

En nem dohanyzom, nem erint a tema, de ne vegyunk mar el az emberektol mindent.

Es egyebkent sportolas kozben nem kell maszk.

2021. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
A maszk semmit sem ér,a csicskaságunk jelképe...
2021. ápr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Amíg maszkviselési kényszer van, addig nyilván dohányozni sem szabad, mert maszkban nem lehet dohányozni. Ezt nem kell külön tiltani. Pl. a foghúzás sincs tiltva közterületen, de mivel maszkban azt sem lehet, ezért most nem lehet közterületen fogat húzni.
2021. ápr. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha te futsz maszk nélkül és veled szemben megy a dohányos, akkor te is megfertőzheted őt és fordítva is, te kiliheged, ő kifüstöli a vírust.
2021. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de en nem a varos kozepen a legnagyobb forgalomban szoktam futni. Futopalyan pedig meg nem talakoztam dohanyossal.
2021. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ostoba nép. Arról van szó, hogyha vírus helyzet van, akkor dohányozni se lehessen már utcán, mert ahhoz a maszkot le kell venni. Már pedig maszk kötelező, kivéve ha sportolsz.
2021. ápr. 1. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Hat, igy jartal.

En nem problemazom ezen, arrebb megyek, ha valaki ragyujt, kesz.

Szerintem igyal meg valamit kerdezo, attol talan megnyugszol :)

2021. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed a szagokat vagy az ízeket akkor szerintem ne futkározzál tovább dohányosok között.
2021. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!