Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet az szerintetek,...

Hogy lehet az szerintetek, hogy engem még semelyik társaságban ahol eddig voltam nem kínáltak meg cigivel? pedig én kértem volna ha kínálnak, de bezzeg láttam aki azt mondta, hogy nem kell neki cigi a társaságba azt meg mégis kínálgatják. többi lent.

Figyelt kérdés

És ha meg odamentem kérni akkor leb@szták a fejem, hogy minek akarsz te cigizni, nem jó az ne szokj rá....

De másnak miért adnak pedig ugyanannyi idős mint én.



2021. ápr. 7. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg azt minek kínálják mindig aki ugyse kér nem??
2021. ápr. 7. 13:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, ha megint mehetek majd társaságba, megkínálnak -e már majd cigivel.
2021. ápr. 7. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vele közelebbi a viszonyuk.
2021. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ne

kínálj

meg

senkit

csak úgy

elvégre

te

se

ingyen

veszed

és f őleg ne annak

aki nem

kínál,ha n álad

fogy

el

Érti?

2021. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem én. Csak a furi, hogy nálam fiatalabbaknak is adnak ilyen 13-14-15 éveseknek de engem mindenki ugymond "lekicsiz" a dohányzáshoz és osztja a nálam fiatalbb nekem az észt hogy káros a cigi és ne csináljam am azt én is tudom, csak egyszer szeretnék már egy jót cigizni ennyi társaságban...

Ahol nem én vagyok a FŐkicsi ugymond a cigihez pedig 17 vagyok, oszt mondom a 14 évesek kicsiznek le a dohányzáshoz és mondják nekem hogy káros érted ők!!! Tudom nem a kor számitt de ez akkor is furi.

2021. ápr. 7. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Ne dobd ki rájuk az entire live savingsed...

És ne adj a véleményükre.

2021. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Előfordul.
2021. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!