Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik nem bírják megérteni, hogy egy túlsúlyos ember fogyókúrázik és ráerőltetik az édességet, gyors kaját? Kínálgatják és megsértődnek ha nemet mond és tovább kínálják.

Figyelt kérdés
Miért?
2018. jan. 7. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
megszokásból
2018. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi számít annak?
2018. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.: Amikor tudják jól, hogy fogyózom és van szemük, látják, hogy rám fér, de akkor is mondják, hogy menjünk pizzázni, sütizni, vagy az épp kibontott csokiját kínálgatja. Amikor mondom, hogy nem, köszi, akkor jön az érzelmi zsarolás, hogy "a tisztelet miatt", "a kedvemért", "most nagyon szomorú vagyok", "nem azért csináltam hogy ne egyél belőle", meg ilyenek, aztán amikor erre is nemet mondok, jön az, hogy megsértődnek, személyes sértésnek veszik, mert nem ettem.
2018. jan. 8. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig találhatsz olyan embereket, akiket nem érdekli a másik, csak a saját akaratuk, elképzeléseik. Ezt nem csak fogyózásra értem.
2018. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!