Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiknek érdemes szívni fűves...

Kiknek érdemes szívni fűves cigit? Illetve mennyi az a mennyiség amitől az ember nem lesz függő illetve tudja kordában tartani ezt a szokását? Pl:2 hetente haverokkal elszívunk egy marcsit annak hosszú távon lesznek következményei?

Figyelt kérdés

Milyen mentális állapot kell ahhoz hogy ne azért szívja az ember mert nincs más ami betöltené az életét?


Mielőtt válaszolnátok, kérlek ne írjatok olyanokat hogy "inkább igyál a fű rossz" stb.

Ha van tapasztalatok vagy hasonlóan csináljátok azt nyugodtan írjátok le.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 11. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10


De a fűre is rá lehet függni annyira hogy bajt okozzon, mint a pénztárcádnak és az egészségügyi állapotodnak.


Valóban az emberi tényező a legveszélyesebb, van aki tudja tartani a havi 1-2 jointot, és van aki 2-3 óránként rágyújt, ha pedig nem tud akkor kattog, vagy azért kattog mert nincs pénze :D


Kutya dolgok ezek, annyiban igaz van a srácnak hogy nem kell ilyen xarokkal szórakozni és kész!

2021. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak jót tett az egészségemmel, évekig küzdöttem egy betegséggel, szedtem rá mindenféle gyógyszert és semmi nem segített, csak a fű. Nem promotálni szeretném, meg engem nem érdekel ki él vele és ki nem, de sok tévhit kering körülötte.
2021. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolom pánikbetegség vagy szociális fóbia, depresszió....
2021. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt nekem írod? 12-es vagyok. Mert nem mentális betegségről beszéltem.
2021. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!