Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Milyen volt az...

Dohányosok! Milyen volt az első szál cigi? Mit éreztetek? Utána milyen volt a második, majd a harmadik, negyedik? Hányadiknál éreztétek hogy rászoktatok?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat

Milyen márkájú volt a cigi azt még leirnátok?

Kor, nem légyszi:)

Köszi!:)


2015. ápr. 22. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en egy toltott cigit szivtam es hat nagyon szedultem meg egy kicsit kohogtem. a 2.-nal ugyanez es kb. a 7.-8. szal utan ereztem hogy hmm ez nem is olyan rossz :D de nem szoktam ra es most is heti 1-2 szal megy el :)
2015. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1-1.5 hónapi mindenap el kel szivnod pár szállal,hogy rászokj
2015. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éves voltam,megkínált haverom,akkor még új volt kipróbáltam,nem éreztem semmit(valszeg nem tüdőztem le rendesen) majd rá egy év múlva újra "kipróbáltam" le is tüdőztem, annyit éreztem hogy szédülök,majd kb 10.szál után (2 nap) gondoltam ez nem is rossz,"megnyugtatott".Most olyan 1-1,5doboz/nap...
2015. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamo77db ***** válasza:
75%
Addig dobd el a cigit, míg nem szoktál rá! Én életemben kb. 3 szál cigit próbáltam ki, a barátok unszolására. Megundorodtam tőle, folyt a nyálam, kiköpni szégyelltem, lenyelni undorodtam. Végül lenyeltem a füsttel keveredett nyálat, de ezzel el is volt intézve a cigi nálam egy életre!
2015. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 10. Doboznál éreztem
2015. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Buliban kínáltak meg 1 szállal. Az első slukk után erős eufóriát, utána bódulatot éreztem. Később mondták, hogy ez nem csak sima cigi volt. 2 szál után rászoktam. Aztán olyan elvonási tüneteim voltak. Majdnem belezevarodtam. Remegett a kezem, szédültem, gyenge voltam. Nagyon kellett. De nem tudtam olyat szerezni. Akkor szoktam rá a Marlborora. Nem volt olyan jó, de segített túlélni. 3 hét után már nem kellett az a másik fajta. De 5 évig cigiztem. Napi 4 szál. 17 évesen szoktam rá. Azóta se tudom mi volt abban a másik cigiben. De ha megkínálnának vele nem fogadnám el.
2015. máj. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem értem, hogy ha az első szál rossz, és a többségnek az, akkor miért kell újra megpróbálni? Miért nem adják fel?

Ha ennyire optimisták, hogy ha először-másodszor-ötödször is sz*r, de újra és újra megpróbálják, akkor miért a cigánysoron van a legtöbb dohányos, és miért nem a tudományos akadémián?

Ugyanis, ha valaki itt ennyire optimista, hogy nem adja fel akkor sem, ha sz*r, akkor az élet más területén miért nem az?

2016. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy kék GoldenGatyával kezdtem, akkor kb 460-465-ért adták.

Tul. képpen ez előtt is szívtam már 2-3 szálat a megelőző években (fáradtság ellen kávé mellé, vagy mert ideges voltam s dohányos volt mellettem, de addig összesen 5 nél többet biztosan nem!)


Persze a szédülés az megvolt, de inkább olyan kellemes bódulatnak éltem meg. A második (mivel "időben" szívtam) már nem szédített vagy csak minimálisan.


A következő doboz az szürke volt ugyan azon márka, aztán piros nemtommi, aztán fekete Dunhill, és néha piros Marlboro. Sajnos még akkor is fa**a gyereknek tartottam magam, mikor már a fekete Dunhilleket szívtam, hogy "én ugyan nem szokom rá!". De valahogy akkoriban történt hogy de igen, mégis!


Hozzáteszem rendesen cigiztem, valami olyasmi lehetett mint mikor egy ex dohányos visszaszokik. Tehát úgy a harmadik doboz után szoktam rá (így visszagondolva, persze akkor ezt tagadtam).


26 vagyok, és férfi.


Azóta rengeteg szociális és anyagi problémát szült már a cigaretta. Le akarom tenni. Vigyázzon mindenki, mert ALATTOMOS SZER, és észre sem veszed hogy rászoksz! Nagyon hamar függőséget okoz!

2016. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elso ket szálnál nem ereztem semmit, csak hogy kaparja a torkom. A 3nal en szedultem kicsit, elso tudozesek utan,de jol megvoltam, viszont a negyrdiknel hanyingerem lett.
2020. aug. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!