Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell cigizni? 16L

Hogyan kell cigizni? 16L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért akarsz cigizni? Egy undorító rosaz szokás ,és ezt úgy mondom hogy 15éve cigizek ,de akkor is undorítónak találom.
2021. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

#1


Meg ilyen árak mellett rászokni??


Amúgy tényleg büdös is vagy tőle, káros is. Miért akarod ezt??

2021. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szivsz a cigibol, utána még levegőt (letudozod) aztán kifujod
2021. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Leszíod a füstöt :D . Most komolyan itt tart ez a generáció?
2021. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Ne cigizz
2021. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen sajnos itt tart a generáció,ismerek olyanokat akik nem tüdőzik mert nem tudják. De kedves kérdező ne cigiz lassan 2000ft lesz egy doboz cigi ,de ha apénzt nem nézzük akkor sem egészseges ,komoly következményei lehetnek ,meddò lehetsz,torok rák,száj rák,tüdő rák stb miden rákod lehet tőle, és a tüdőd meg pár év alatt korom fekete lesz és bármilyen betegséget könnyebben elkapsz ...
2021. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hellmano ***** válasza:
55%
Attól nem leszel menő, szóval ne akarj rászokni... Én valamikor a 90-es évek elején megpróbáltam beleszívtam 1-et és le se tudtam tüdőzni :D Mondom mi ez a szar azt ennyi volt egész életemre a dolog. 42 év alatt ezt az egy slukkot próbáltam ki, ami nem is sikerült. Pedig anyukám előtt csináltam, mert haver szívta és mondta próbáljam ki, anyukám nem tiltotta és ez lett belőle. Lehet a legtöbb fiatal csak, azért csinálja, mert a haveri társasága csinálja vagy otthon annyira ellenzik neki, hogy beindul a csak azért is szívom reakció.
2021. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Szívsz a cigiből, aztán kiveszed a szádból a cigit és szívsz rá levegőt, utána meg kifújod. Eleinte kisebb slukkokat vegyél, de így is valószínűleg be fogsz köhögni.

Nem értem, ha senki sem kérdezi miért ad mindenki arra választ hogy miért ne cigizz?

2021. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

8-as


Szerintem csak jót akarnak neki. Igen tudom, a kérdés nem erre irányul, de ez van.

2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
De ha már tanácsot adunk neki hogy kell cigizni ennyi erővel írhatnánk neki azt is hogy egyből fűvvel vagy mondjuk mezítlábas cigivel kezdje...
2021. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!