Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik filteres pipa cserélhe...

Létezik filteres pipa cserélhető, eldobható szipkával?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy elkezdek pipázni. Nem napi szinten dohányzom. Ez nálam inkább amolyan meditatív tevékenység.

Nagyon valószínű hogy kizárólag dohányt szívnék vele. Ha mást szeretnék akkor egyszerűen csak kiveszem a filtert? Vagy ez nem ilyen egyszerű?

Még csak most fogok utánajárni a dolognak.

Biztos vagyok benne hogy sokan ki akarják majd próbálni. A vizipipához régen eldobható szipkát használtunk. Persze akkor még nem izgatott és ugyanazzal az egy szipkával szívott mindenki évekig. Most már jobban zavarna ha mások nyálát kéne szívogatnom.

Ha nem létezik eldobható szipka akkor lehet valahol tartalék szipkát venni a pipákhoz? Van itthon fogszabályzó tisztító folyadék, azzal az egyiket lefertőtleníteném mindig ha valaki használta. A másikat csak én használnám.

Pipadohány kell bele tölteni vagy jó a sima dohány is? Van még vmi fontos tudnivaló?

Tudtok nekem konkrét pipát ajánlani? Minél olcsóbban, egyelőre még nem tudom mennyire fog bejönni. Filteres kéne, cserélhető szipkával.



#pipa #Popeye #pipapopey
2021. máj. 16. 22:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Jah egyébként miért nem látok senkit pipázni? Gondolom károsabb mint a sima cigi. Én most kizárólag tekert cigit szívok, azt is csak kovás öngyújtóval vagy gyufával vagyok hajlandó begyújtani.

Nagyon nem nekem való a dobozos cigi. Az jut róla eszembe hogy a gyárudvarban szívtuk az osztálytársaimmal és közben ki kellett beszélni másokat. Rohattul nem volt feelinges.

2021. máj. 16. 22:31
 2/29 anonim ***** válasza:
Bárhol nyilvánoy helyen ahol van vizipipa, magától értetődő módon adnak hozzá egy cserélhető szipkát. Minden egyes alkalommal újat. Én mondjuk nem szoktam eldobni, hanem gyűjtöm őket. :)
2021. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2: köszönöm, de a vizipipázásra már ráuntam. Erősen kétlem hogy az a sima pipához is jó lenne.
2021. máj. 16. 23:15
 4/29 anonim ***** válasza:
A vizipipa felül tölthetős, és tehetsz bele vagy dohányt, vagy mást. Illatos kavicskákat, golyókat szoktak. Filter helyett van benne ugyebár a víz...
2021. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

MEgyébként mindig új vizipiát veszel ha kell egy szika? Adnak hozzá EGY szipkát. XD

Csak viccelek ám. ;-)

2021. máj. 16. 23:16
 6/29 A kérdező kommentje:
Szíttam én mán shiazot, most nem erre vágyom.
2021. máj. 16. 23:17
 7/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szivattok? Vagy én titeket? Vagy csak megborúttam? Vagy mos mi van?
2021. máj. 16. 23:18
 8/29 anonim ***** válasza:

Nedves, nagyra vágott, aromaolajas, kifejezetten vígipipába való dohányt kell venni bele.

A youtube tele van bemutató videókkal, hogy hogyan kell, de ha szaküzletben veszed, ott is megmutatják. Ha vizipipás bárba, kávézóba mész, ott mindent összekészít neked a személyzet, még új szenet is hoznak ha közben kérsz.

2021. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De komolyan, SIMA PIPÁRÓL BESZÉLTEM, tudjátok mint amit popey nyomott.
2021. máj. 16. 23:19
 10/29 A kérdező kommentje:
ilyen bumszli cuccos: [link]
2021. máj. 16. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!