Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik filteres pipa cserélhe...

Létezik filteres pipa cserélhető, eldobható szipkával?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy elkezdek pipázni. Nem napi szinten dohányzom. Ez nálam inkább amolyan meditatív tevékenység.

Nagyon valószínű hogy kizárólag dohányt szívnék vele. Ha mást szeretnék akkor egyszerűen csak kiveszem a filtert? Vagy ez nem ilyen egyszerű?

Még csak most fogok utánajárni a dolognak.

Biztos vagyok benne hogy sokan ki akarják majd próbálni. A vizipipához régen eldobható szipkát használtunk. Persze akkor még nem izgatott és ugyanazzal az egy szipkával szívott mindenki évekig. Most már jobban zavarna ha mások nyálát kéne szívogatnom.

Ha nem létezik eldobható szipka akkor lehet valahol tartalék szipkát venni a pipákhoz? Van itthon fogszabályzó tisztító folyadék, azzal az egyiket lefertőtleníteném mindig ha valaki használta. A másikat csak én használnám.

Pipadohány kell bele tölteni vagy jó a sima dohány is? Van még vmi fontos tudnivaló?

Tudtok nekem konkrét pipát ajánlani? Minél olcsóbban, egyelőre még nem tudom mennyire fog bejönni. Filteres kéne, cserélhető szipkával.



#pipa #Popeye #pipapopey
2021. máj. 16. 22:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, éreztem én hogy ez összetettebb dolog mint egy egyszerű tekert cigi. Asszem megvárom míg kijózanodok és utánajárok a dolognak.

A szipkát én sem szívesen osztanám meg, de biztosan tarhálni fogják a pipát. Lehet kapni külön szipkákat: [link]

Bár asszem nem aliról fogok rendelni. XD

2021. máj. 16. 23:41
 22/29 anonim ***** válasza:

Akik tarhálnak, azoknak én is legfeljebb ha dohányt adok. Kerek perec közlöm velük, hogy én ugyan nem fogok velük nyálat cserélni.

Egy időben direkt volt nálam külön dohány, amit kísérletezni vettem, de hamar eldöntöttem, hogy nem ízlik, viszont akkor abból adtam a tarhálósaknak.

2021. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én túl jó szívű vagyok. Nekik is különleges élmény lesz. Többnyire úgy is egyedül fogom használni, ha megyek vhova viszek tartalék szipkát. Akik akarják meg szíjják majd egymás nyálát.
2021. máj. 16. 23:51
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a másik kérdésedre:

Meggyőződésem, hogy a pipa tisztább és egészségesebb, mint a cigi.

Mindent egybevéve macerásabb is, az emberek meg lusták, szerintem ezért nem pipáznak annyian.


Meg a pipadohányt jobban be lehet osztani, kevesebb is elég. Persze mivel meg kell venni a pipát is, meg külön a filtert is, ezért ettől még olcsóbb nem lesz, de a minőségi élmény megéri.


Firdultak már utánam emberek, hogy mi ez a fimon illat, és ők is ki akarják próbálni.:D

2021. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24: Egyedi az biztos. Én egyedül a Dunaparton. Esetleg közös grillezésen használnám (ez nálunk néha napokig elhúzódik). Ilyenkor szoktam cigizni is.

Arra még nem is gondoltam hogy villamos megállóban rágyújtok majd. Lehet hogy egyszer megteszem. Csak hogy feltűnőssködjek. :-) Néha azt is kell.

10 éve kamaszként még azért is megnéztek mindenhol mert tekertem vagy tömtem a cigit. Akkor ez még nem volt divat.

2021. máj. 16. 23:59
 26/29 anonim ***** válasza:

Néha elgondolkozok, amikor a pipámat tisztogatom, hogy:

cigi esetén ez a sok korom meg salak HOL van??? Nem beszélve a kátrányos cigipapírról. Hát annál akkor már mondjuk napi egy szivar is jobb.

2021. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Villamos megállóban még az e-cigi is tilos.

Meg az embernek legyen annyi tartása, és önbecsülése, hogy anélkül is tudja élvezni az élet apró örömeit, hogy azzal menőzni meg feltűnősködni akarjon.

2021. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Legyen? Hát legyen. Te aztán nagyon komoly ember vagy. -Csak semmi mókázás.-
2021. máj. 17. 00:39
 29/29 A kérdező kommentje:
Mi szól a feltűnősködés ellen? Ok, nem nagy poén de én egyszer beadnám. Engem szórakoztatna a helyzet. Am valószínű csalódnék mert le***nának.
2021. máj. 17. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!