Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinmentes hevítőrúddal...

A nikotinmentes hevítőrúddal kapcsolatos tapasztalataitokat leírnátok?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy IQOS készüléket, mert az állítólag kevésbé káros, mint a rendes cigi. Rendeltem hozzá nikotinmentes hevítőrudat is. Kíváncsi vagyok, hogy fogyaszt-e ilyet valaki régebb óta, illetve vannak-e rossz mellékhatásai? Még nem próbáltam, a héten jön meg.

2021. máj. 17. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hevitőrúd = nikotinmentes heets? Én nagyon szeretem, messze jobb mint az igazi cigi, ugyanaz a hatása, de nem büdös tőle a ruhád, és lakásban is majdnem szagmentes. Nyilván drágább mint a töltős cigi, de az analóg cigi dobozos ára kb. Ha sokat szívsz ettől is lehet köhögni. Mégiscsak igazi dohánytermék, nem ilyen liquides gőzölgős vicc. A karbantartása sem túl bonyolult, sokkal kevesebb mint a vapereknek.

Hívd fel a philip morrist és regisztráld a készüléket és hiba esetén cserélik.

2021. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy az ízét pattintással lehet előhozni.
2021. máj. 17. 13:04
 3/5 anonim válasza:
Van sima herbal heets, vagy hevítőrúd, meg van blast azaz pattintós, amiben egy aroma golyó van, azt kell használat előtt összepattintani
2021. máj. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szasza3919 válasza:
Nekem az egyik ismerősöm azt mondta, hogy az ő Iqos készüléke majdnem tönkrement egy másik márkás nikotinmentes heetstől. Én ugyan nem dohányoztam és nem dohányzom de a nikotinmenteset szeretném kipróbálni és ha bejön akkor nem rendszeresen de használni de így ez miatt nem merek venni. :/
2021. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Update : kipróbáltam ezeket a nikotinmentes rudakat. Ezek az Anita márkájúak voltak, a legolcsóbbak amik ugyanannyiba kerülnek mint a heets.

Hulladék az egész, beleragad a készülékbe, íz semmi, füst semmi, ráadásul a töltő anyag is kevés benne. Soha nem veszek többé ilyet.

2021. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!