Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen egészséges alternatíva...

Milyen egészséges alternatíva létezik dohányzásra? Létezik olyan e-cigi amibe csak vizet kell tölteni és semmi káros hatása nincsen?

Figyelt kérdés

Nem rendszeresen dohányzom. Sokszor nehezen alszom el vagy felébredek éjszaka. Ilyenkor elég frusztrált is vagyok. Csak ebben a helyzetben szoktam cigizni.

Kinyitom az ablakot, kihajolok és nézem a lakásom előtt levő üres parkot. Nézem a holdat és a csillagokat. Közben néha szívok egy slukkot.

Ez lehet akkor is hatásos lenne ha nem cigarettát szívnék. Azért hiányozna hogy csinálok közben valamit. Furán is érezném magam hogy csak nézelődöm a sötét éjszakába mint vmi kukkoló. A földszinten lakom. Páran azért jönnek mennek ilyenkor is. Pl. járőrök, éjszaka dolgozók.

Úgy tudom a nikotin mentes ecigi sem éppen egészséges. Mindenféle aroma van benne. Pedig jó lenne egy hasonlóan mobilis eszköz amiből csak gőzt inhallálok.

Még jót is tenne. Sajnos kicsit gyulladtak a légutaim, köhögcsélek. Már csak ezért sem kéne még füstölnöm.



2021. máj. 22. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy teát vagy meleg tejet kortyolgatsz közben, szerintem az is pont kielégíti a "valamit csinálni" érzésedet, és az segíthet utána ellazulni és visszaaludni is.
2021. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem rossz otlet. Majd teazgatok. Vagy legalabbis kiprobalom. Ha vki megkerdezi minek teazom a nyitott ablakban ejjel es nezem az ures utcat, megmondom hogy csak kukkolok. Eleg creepynek ereznem magam ha abszolut semmit nem csinalnek csak neznek kifele, annal meg a teazas is jobb.

Egyebkent hihetetlen bekes ilyenkor minden. Forgalmas helyen lakom, csak ejjel van olyan hogy alig vannak az utcan. Foleg a karanten alatt. Mintha egy masik vilagba csoppennek. Meg az is lehet hogy vmelyik nap elmegyek egy ejszakai setara.

2021. máj. 22. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki kérdezné meg hogy miért teázol?
2021. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!