Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire ártalmas nagyon...

Mennyire ártalmas nagyon ritkán cigarettázni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam nagy cigis. Első éves egyetemista vagyok, így elég sokat vagyok fent gyakran egész éjjel írni, tanulni, a szokásos. Na most, nem vagyok nagyon stresszes, és nem a tanulási vagy vizsga miatti stresszt szeretném "kezelni". Csak néha ilyen éjszakába nyúló tanulásoknál ritkát (körülbelül havonta 1x de sokszor annyiszor se) kimegyek a teraszra egy cigire. Ilyenkor picit megnyugszom, elterelem a gondolataim, amihez a cigi is hozzátesz egy kicsit. Napi szinten eszemben sincs cigizni, (nagyon drágának tartom meg rákhoz sincs kedvem) de kíváncsi vagyok havonta de inkább kéthavonta egy ilyen kis cigiszünet szintén ártalmas? 20/F

2021. máj. 28. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nemigazán
2021. máj. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ettől nem fogsz tüdőrákot kapni és érszűkületed sem lesz.
2021. máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj,aki kismértékben rászokik,előbb-utóbb egyre több lesz,az meg már ártalmas és drága.
2021. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már szűk fél éve csinálom így, és soha nem éreztem úgy hogy több kéne. Azt az egyet sem azért szívom el mert nagyon kell, inkább csak a hangulat miatt
2021. máj. 28. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Azért káros amit a harmadik válaszoló írt.
2021. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!