Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire normális az ha...

Mennyire normális az ha valaki 20 évesen napi 1 doboz cigi szív el?

Figyelt kérdés
Mellette napi rendszerességgel füvezik is.
2021. jún. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Addig nincs baj amíg nem fideszes
2021. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális.
2021. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 grafno ***** válasza:
56%
Ha tudja fizetni.. sok dohányos szív napi 1t. Dohányos valogatja
2021. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
nem normális, akárhány éves. beteg, akinek ilyen egészségtelen szärra van szüksége.
2021. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nincs vele semmi gond. Én napi 3 dobozzal szívok.
2021. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb embernek aki dohányzik napi 1 vagy fél dobod az adagja, nincs ebbe semmi különös. A füvezés más kérdés, lehet kinövi. Sok embert ismerek, aki napi szinten füvezett évekig, majd lett egy barátnője vagy komolyabb állása és simán abbahagyta.
2021. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Napi 1 doboz az átlagos mennyiség egy dohányosnak. Nem normális, de nem is szokatlan manapság, hogy fiatalok annyit cigiznek. Én is elnyomtam annyit akkoriban.

Volt egy lány az egyetemen, aki állítása szerint 15 éves kora óta 2 dobozzal nyomott el. Egyfolytában ott lógott a szájába. Próbálkoztam nála, mert nagyon jó csaj volt, de baromi undorító szokás, és beteges volt tőle, össze-vissza köhincsélt. Albérletbe mentem hozzá, és végig ott lógott a cigi, az egész lakás füstben, fulladtam meg a füsttől, hát vágni lehetett. Egyiket nyomta el és a másikat gyújtotta meg. Nem tudtam elképzelni róla, hogy 2 órás előadásokat hogy tudja így végigülni. Elmentem szórakozóhelyre vele, ahol végig kint cigizve parádézott. Ivott, aztán leállt mindenkivel flörtölni, úgy hogy elvileg velem ment oda. És 10 percet nem akart bent ülni velem, inkább ott jobb az ajtó előtt cigizgetni random idegenekkel. Aztán itt láttam, hogy még piálni is túlságosan szeret a cigi mellé, és lemondtam róla. Vigye aki akarja az olyan nőt. Nemsokára aztán le is tettem, nekem erre nincs szükségem. Undorító egy dolog az egész, ahogy van.

2021. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fű az egy egesz doboz cigi+hell ára.

nos akkor azt mondanám, hogy elég egeszsegtelen ha kólazna... viszont így is drága mulatság.

(bár en 2 nap alatt szívok el egy dobozzal, 19 évesen)

2021. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!