Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rosszul vagyok a snüssztől,...

Rosszul vagyok a snüssztől, és borzasztóan kívánom a cigit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja nem cigiztem, a snüssz valamennyire segít. De már nagyon rosszul vagyok tőle, ennyi idő alatt is elszínezte a fogaimat, és egyfolytában fáj a hasam meg szédülök. Ez normális? Mondjuk én sokat használok, kb 7-8-at biztos felnyomok egy nap, mert nagyon erős dohányos vagyok. Már fontolgatom reggel óta, hogy elmenjek cigit venni, mit tegyek? Nagyon hiányzik. El vagyok így is, de nem az igazi. Ettől az anyagtól pedig nagyon rosszul vagyok, hányingerem van és savam állandóan. Plusz alig tudok elaludni és csak 5 órákat max ha alszom azóta. 23/F

2021. jún. 17. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
tapasz?
2021. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tapasz nem ért semmit, de még a gyógyszer se a Champix. De még az e-cigi se. Ez az első dolog, ami beválik nálam. 1-2 dobozzal szívtam. Fontolgatom, és vívódok magamban folyamatosan, hogy kéne a cigi. De amikor felnyomom a számba jön a nikotin adag egy ideig és kimegy a fejemből. De borzasztóan kettős érzésem van, nem tudom mit csináljak.
2021. jún. 17. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel! :)
2021. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel, sportolj valamit.
2021. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez sem véges. Kaptam ismerősömtől ajándékba ezt is. 3 db 24 darabost. Az ő kedvéért próbálkozom. Ha ilyen sűrűn használom meg 1 hét múlva legkésőbb elfogy, és újra jön a nikotinéhség. Jó lesz cigizgetni akkor újra úgy hogy a fogamat és a gyomromat is tönkrevágtam. :(
2021. jún. 17. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Bírd ki, megéri.
2021. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a cigi is tönkreteszi a fogaidat és a gyomrodat. max később. amikor leszoktam a cigiről én se tudtam aludni 1-2 hónapig. de mostmár jól alszok és a cigi se hiányzik. 2 éve nem gyújtottam rá
2021. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj gyengébb snüsszt venni. Nem muszáj, hogy sok nikotin legyen benne, csak annyira, hogy már ne kívánd. Nem tudom milyet használsz most.


Illetve azért ne több órán át legyen a szádban mert attól vagy valószínűleg rosszul.

30p-1óra teljesen jó.


Nekem az segített, hogy néha csak 20-25 percre nyomtam fel, utána ki is szedtem.

2021. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!