Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzik ilyen sok ember?

Miért dohányzik ilyen sok ember?

Figyelt kérdés

Sajnos alig ismerek olyat, aki nem dohányzik (magamon kívül) és lassan már örülök, ha valaki mondja, hogy ő nem dohányzik.

Kíváncsi vagyok, hogy mi az, ami miatt annyira jó ez? A barátom és anyukám is dohányzik és mindig azt mondják, hogy megnyugtatja őket, ha sok a stressz vagy speciel a megszokott mozdulatok hiányoznának nekik ha nem cigiznének. Sajnos nem tudom megérteni, mert, aki nem dohányzik, az is stresszes és az is levezeti valahogy a stresszt, szóval miért pont a cigi? Kinél hogy alakult ez ki?



2021. jún. 19. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én puszta kíváncsiságból próbáltam ki, aztán sajnos sikerült rászokni. Persze mindenkinek más a tapasztalata, de számomra valóban megnyugtató volt. Jó volt az az öt perc, amikor nyugodtan el tudtam szívni egy szálat, nem kellett sehova sietni, és közben a barátnőimmel beszélgettem.


Aztán hála ég sikerült letenni, azóta csak iszogatok valamit amikor összeülünk a lányokkal 🙂

2021. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogyan sikerült leszoknod róla?
2021. jún. 19. 09:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 12-13 éves kortól nyomás alá kerülnek a társaik által, "nem is vagy ember ha nem cigizel", "ovodás vagy" stb ..
2021. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

érdekes, én alig ismerek olyat aki cigizik. aki iserősöm cigizett, már az is leszokott, vagy leszokóban van.

nem mindenki addiktív személyiség. én se tudnék rászokni semmire, se alkoholra, se cigire, se egyéb más drogokra. van aki meg bármibe kapaszkodik. szerintem lelki okai lehetnek ennek.

2021. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%
Nekem a rokonaim többsége nem dohányzik. A batátaim közül is kb a fele.
2021. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Függőségből vagy szertartás miatt.
2021. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz környezetben élsz. Nekem a barátaim közül senki sem dohányzik, és a kb. 3
2021. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
...és a kb. 30 munkatársam közül kettő, de az egyik csak kocadohányos.
2021. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Én azért dohánzyok mert muszály a hülye függőségem miatt és akkora paraszt barom vagyok sajnos, hogy hiába tudom mi lesz a következménye a napi 3 doboz ciginek amit elszívok akkor se tesyem le mert olyan elvonási tünetekkel küydök ha nem gyújtok rá mint egy drogos,

Pl, hányás, össyeverek mindenkit a házba, leverem a csillárokat, belerúgok a mosógépbe ilzenek.



Szóval csak mint mindenki a hülze elvonási tünetek miatt gzújtok rá én is.

7 éve próbálok lesyokni. 17/L

2021. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Rossy a billentzűyetem elnéyést a helzesírásért!


Előyő voltam/:

2021. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!