Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az iqosnak Lehetnek ilyesmi...

Az iqosnak Lehetnek ilyesmi mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Még tavaly átszoktam iqosra, kb. négy hónapig azt szívtam de az utolsó egy hónapban sokszor lett rossz tőle a közérzetem picit ilyen tompább , eltorzultabban láttam sok mindent, nem tudtam mitől lehet de egyik nap úgy keltem fel hogy egész nap ez a tudat zavar érzésem volt picit szédültem is és este még elszívtam egy iqost , azután konkrétan olyan tudod zavarom lett ,

Nagyon rossz lett a közérzetem olyan érzés volt mintha picit eltávolodtam volna a világtól elég mentális érzések voltak , majd napokig ebben a fura tudatállapotban értem a napjaimat hamarabb legyengültem nem bírtam sehova menni azt hittem örökre így marad .. majd fokozatosan kilábaltam belőle, azóta nem használtam semmi nikotinos terméket, de a mai napig Nem hagy nyugodni a gondolat , hogy mitől lehetett ez? Valami allergiás reakció? Több napos Nikotin mérgezés? Sok orvosnál jártam nem tudtam mondani semmit rá.. ha valaki tapasztalt hasonlót vagy tudja mi lehetett azt nagyon megköszönném


2021. júl. 8. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mandulagócot okozott, és egy pánikrohamot,majd 3 hónap szorongást. Azelőtt sosem volt hasonló sem. 2 hétig használtam. Van akinek nem való...

Nekem januárban történt ez, mostmár aszthiszem teljesen jól vagyok.

2021. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!