Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A pattintós cigi károsabb,...

A pattintós cigi károsabb, mint a rendes?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
X-el több káros anyag kerül belégzésre a füsttel (ez éppen így gőz formájában), szóval igen. Ezért vonták ki a forgalomból hazánkban.
2021. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pattintós cigi már rég nincs forgalomban..
2021. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem ezért vonták ki, hanem mert mentolosan meg ízesítetten nem olyan undorító, így a fiatalok és a kezdő dohányosok sokkal nagyobb kedvvel szívták.
2021. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vonták ki! Szivarkából továbbra is van pattintós, ott van például az erdei gyümölcsös Pall Mallt, vagy a mentholos Marlboro.
2021. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4.és ezeket lehet kapni több dohányboltokban?

mert vennék ilyesmit, hiányolom hogy megszűnt a rendes pattinstós cigi..annyi ízvolt annó. miben különbözik a sima cigitől?

2021. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Igen, bármelyik dohányboltban lehet kapni. Tömöttebb, nedvesebb, mint a sima cigi, de nem számottevően. Mondjuk én szoktam rajta lazítani. Illetve nem sima papírhüvelyben van, hanem dohányfóliába van tekerve. Én erdei gyümölcsös Pall Mallt szívok, csak akkor veszek mentholos Marlborot, ha ez előző épp nincs.

Viszont mindenképpen érdemes márkásat venni, mert a gagyik azok nagyon büdösek.

Viszont ami még előny: olcsóbb, mint a cigi, ugyanis a szivarkán jóval alacsonyabb a jövedéki adó, mint a hagyományos cigin. A Pall Mall 10 szálas, 550 Ft.

2021. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6.Nagyon köszönöm!
2021. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!