Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki dohányzás...

Van itt olyan aki dohányzás abbahagyása után meghízott?

Figyelt kérdés

Nagyon le vagyok fogyva,sok a stressz,sokat dohányzom.

Ha leszokok fogok hízni?


2021. júl. 17. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem magamon, mert én sose dohányoztam, de sok más emberen láttam ezt a változást.
2021. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy hízol valamennyit.

Jobb ízű lesz minden és addig ha éhes az ember akkor is hajlamos inkább rágyujtani ezért.

2021. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha meghítol mintha tönkremegy a tüdőd
2021. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hízik a dohányzás abbahagyása után, aki hajlamos a hízásra. Aki nagyon le van fogyva, az a dohányzás abbahagyása után is le lesz fogyva. Ettől függetlenül érdemes leszokni.
2021. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én picit meghíztam .... mondjuk úgy hogy vékonyból a normál súlyra híztam.nem extrém módon.jobban is érzem magam.
2021. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem, mert fogyózok közbe. Odafigyelek. 2 kiló fogyás azóta (1 hónap)
2021. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a cigarettát. Nem számít az az 1-2 kiló, amit esetleg felszedsz. Nem éri meg kockáztatni. Én tapasztaltból tudom. Előbb kellett volna letenni, biztosan egészségesebb lennék. Igaz, én már napi kettő doboznál tartottam, de egyik napról a másikra tettem le. Erre büszke vagyok!
2021. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én hízni szeretnék,épp azért kérdezem.
2021. júl. 19. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez genetikától függ inkább, van ismerősöm aki dohányzik 70 kilós 180 centi, másik is dohányzik 168 centi 120 kiló. Tehát ez inkább genetika szerintem. Próbáld a stresszforrás(oka)t csökkenteni, ha lehet.
2021. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!