Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor szoktál rá a cigire?

Mikor szoktál rá a cigire?

Figyelt kérdés

Hogyan?Mit éreztél?

Kort,nemet írjatok.


2010. aug. 27. 19:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
18 évesen hobbyból szívtam kb 1 évig. Nem viselt meg a hiánya. 20 évesen meg vásároltam magamnak 1 dobozzal, na azóta nincs megállás. Most 24 vagyok. Napi 1 csomag kák szofi v pall mall v multi.
2010. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

első szál 19 évesen


Rászoktam először heti majd napi rendszerességgel 21 évesen.


23 éves koromra meg leszoktam róla, azóta egy szál se.


28F

2010. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit éreztem?


Első szál női cigi volt, vmi citromos.


Asszem Vogue


Szal nem hánytam meg ilyenek meg amugy is lassan szivtam

Kicsit csipett de az illata a füstnek tetszett.


Aztán szivtam aranymalbit ami körbement a haverok közötta suliban az udvaron.


Aztán már vettem magamnak de csak 3-4 hónap után kezdtem tudőzgetni, pár szerencsétlen kisérlet után rájöttem hogy levegővel keverve türhetőbba dolog :D


Órákat zenghetnék még, szivtam piros multit kék aplmaleket fehéret majd mentolosat a két év alatt..


Aztán figyelmes lettem hogy egyre gyakrabban fáj a fejem ok nélkül, habzsolom a cukrot minden szál cigi után.

Elhagyoma tökeimet, ha futnom kell egy kilométert..


Mellesleg elkezdtek a fogaim tönkremenni tőle, na akkor indultam el a leszokás útján ami fél év gyümölcs és fokhagyma kúra után sikerült is..


A fokhaygma rendbedobta az inzulinomat, meg a bűz pótolta a füstöt, a gyümölcsök meg vitalizáltak és természetes módon biztosították a cukrot amit a nikotin elvon.

2010. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Csak azért hogy beilleszkedjek a többi barom közé. Az első cigaretta fogyasztása után szédültem egy kicsit, majd ebből egy napi rutin keletkezett. Már lassan 2 éve dohányzom, és 13 évesen szoktam rá.


15 éves fiú.

2010. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom óta cigizek alkalmanként, volt, hogy rendesen dohányoztam pár hónapig, de valahogy én nem szokok rá. Eddig ha hónapokig napi fél-1 dobozt szívtam, akkoris eljött mindig az za idő, hogy na most ezt úgy nem kívánom, vagy csak egyszerűen elfelejtettem cigit venni...stb.

Egyébként meg különösebben nem érez semmit az ember a cigitől, szerintem csak van egy jó hangulata, legalábbis nekem néha nagyon jól esik, ha olyanom van, de amúgy simán megvagyok nélküle is.

Egyik barátnőm meg egyszerűen nem tudja abbahagyni, nem képes szinte alkalmi dohányzásra sem, mert ha ő vesz egy doboz cigit, akkor tuti addig szívja, amíg van benne, szóval olyanra nem képes, hogy van nála de nem gyújt rá. És ha nem vesz, akkoris nagyon kívánja, és önuralomra van szüksége, hogy ne gyújtson rá. Ő nem tudom mit érezhet...

26/N

2010. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

17F nak üzenem h nem vagyok büszke rá de nem is szégyellem mert nekem segitett és most is segit.

16l

2010. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

másfél éve szoktam rá, a szüleim válása nagyon betett...

17/L

2010. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mertcsakjólesik15f
2011. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

3 éve egy haverom adott egy szálat,aztán egyre többet szívtam.


21/L

2011. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Húúúh... 23 vagyok fiú, és kb 7-8 éve cigizek.. most kezdek leszokni mert fáj a mellkasom de kegyetlenül. igy nem szivom már 1 ideje. muszály nagy úr volt.
2011. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!