Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor és hogy szoktatok rá a...

Mikor és hogy szoktatok rá a cigire?

Figyelt kérdés

Pl. barátaid is cigiztek és te sem akartál kimaradni a 'sorból' stb.

Pusztán kíváncsiságból:)Kort/nemet is írjatok légyszi.

Köszönöm:)


2011. okt. 11. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Soha és sehogy. Érdekelt az egészségem, és gyermek fejjel is gyökérnek tűntek azok az emberek, akiket nem.
2011. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

14 évesen próbáltam ki, ennek már 44 éve. Nagyon megbántam, visszacsinálnám, ha lehetne. Nekem már havi 15 ezerbe kerül az oxigén.

EMBEREK! Ne dohányozzatok!!!!

2011. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többször akartam, de nem jó. Köhögök tőle, és nem tetszik.
2011. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szakítottam a barátommal, aki úgy átvágott, hogy senkinek nem kívánom.

A feszültséget vezettem le a cigivel.

Ha nem akartam a baltát a fejébe állítani, akkor muszáj volt megnyugtatni magam.

2011. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ:)

Én tavaly szoktam rá, már ha annak lehet nevezni, de ez kb. heti 1-2 szálat jelent, vagy annyit se.

20 l vagyok

2011. okt. 11. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Heti egy két szál nem sok. Ezt se kéne persze, de ha tartod magad hozzá, szerintem nem lesz bajod.

11:11-es, két hozzászólással, előttem, azaz az előző válasz, inkább állítottad volna a baltát a fejébe. Persze csak azért, hogy tartósan megnyugtasd magad. A cigi csak tüneti kezelés volt, ebből is okulhat mindenki.

2011. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Korán érő típus voltam, és már nagyon kiskoromban is 4-5 évvel idősebb haverjaim voltak. Nekik megfelelni, na meg szülők ellen lázadni jó volt a cigi. Istenem, de bánom, nem is értem miért szoktam rá. Eleinte olyan szar, hogy komoly meló rászokni, de csak sikerült.

Most épp harcolok ellene, ma még csak két fél szálat szívtam.

2011. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osztálykiránduláson 16 évesen és azóta sem bántam meg. Az egyik legősibb emberi szokás, akinek nem tetszik az ne művelje!
2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
AZ utolsó hozzá szóló nagy hülyeséget írt.Amúgy én sem szoktam rá soha ha ideges vagy vegyél be nyugtatót...Egykét ember nem tud logikusan gondolkodni...
2011. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!