Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek most akkor rászokt...

Szerintetek most akkor rászoktam a cigire, vagy sem?

Figyelt kérdés

Pár éve alkalomszerüen 3-4 szálat elszívok egy nap.

Van,hogy simán kibírtam hónapokat is gond nélkül,néha néha megkívánok egy szálat,főleg mikor épp valami stressz ér,de valahogy nem esik jól teljesen elszívni egy szálat,kicsit elszédülök tőle,bepunnyadok tőle,igazából csak az első 3-4 slukk az,ami úgy pont jól esik,és megnyugtat,

pár éve,volt,hogy napi szinten elszívtam 3-4 szálat,de mindig ha sokat szívtam ,elszédültem,és cigire se bírtam ránézni kb.

Nem esik jól annyira egyszerüen mint másoknak,ez lehet azért van,mert eddig nem cigiztem annyit,hogy teljesen rászokjak az évek folyamán?


2011. szept. 12. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nikotinra túl érzékeny vagy, azért szédülsz. nálam is ugyanez a helyzet állt fent, de én abbahagytam, mert nem érte meg rosszul lenni miatta.
2011. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cigire nagyon lassan lehet rászokni, évekbe telik.

Ha rászoktál volna nem lenne itt ez a kérdés.

2011. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos én is cigarettázok, nekem is így volt kínáltak elszívtam de nem esett jól mert szarlul voltam meg ilyenek :D

De egy idő után hozzászokik a szervezeted és nem lessz ilyen baj :D

14/L

2012. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!