Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzóknak hogyan ürül ki a...

Dohányzóknak hogyan ürül ki a szervezetükből a koffein?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sokkal gyorsabban, viszont mi történik pontosan és miért? Én dohányzom és ha meginnék egy energiaitalt, utána minden fél órában elszívnék egy cigit akkor gyorsabban ürülne ki? Azt megfigyeltem hogy koffein hatása függ a cigarettától is mióta dohányzom és úgy érzem hogy ahhoz képest baromi gyorsan lecseng bennem q koffein hatása de ha rögtön elszívok egy cigit akkor pillanatok alatt visszaáll a tudatállapotom. Hogy működik ez?

2021. júl. 26. 04:02
 1/2 ABORG ***** válasza:
igen 2szer gyorsabban urul ki a koffein, de hogy miert pontosan azt max egy orvos tudja neked elmagyarazni.
2021. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Roadkill válasza:
100%
Lehet hogy a cigaretta felgyórsítja az anyagcserét én szerintem,de nem tudnám megmondani biztosra
2021. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!