Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki megkérdezni az eladótól,...

Ciki megkérdezni az eladótól, hogy milyen gyengébb cigarettát ajánlana?

Figyelt kérdés
Szóval, mielőtt nekem esnétek nem először fogok cigizni csak nem ismerem annyira a cigi fajtákat mint egy nagyobb dohányos és eddig épphogy néhány szálat szívtam eddig és ritkán. Viszont szeretnék most először venni rendesen dohányboltból cigit mert eddig ismerősök adtak stb..Csak hát fogalmam sincs melyik cigi milyen ízű, mennyire erős vagy gyenge, így tudatlanul állnék ott és max ráböknék egyre amelyik szimpatikus de lehet rosszul járnék vele. Szóval ha megkérdezném az eladót melyik cigit ajálja amelyik nem annyira erős és "kellemes" nem fog furán nézni? Sajnos nagyon fiatalnak tűnük és eddig mindneki 18 alattinak nézett pedig 24 vagyok és emiatt is aggódok kicsit hogy egyből lenéz bár mindig elkérték a személyit így nem volt gond csak mindent túl aggódol sajnos...amúgy minden dohányboltban szoktak lenni energiaitalok pluszba, csak mert azt is vennék ott így nem kellene máshova mennem érte :D. Anti-dohányosoktól választ nem kérek, menjetek máshova téríteni :)...24L

2021. júl. 28. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Felnőtt nő vagy! Kérdezz rá, nem fog megenni az eladó...
2021. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
24 évesen tényleg nem mered megkérdezni? Eh. Ne legyél már ennyire töketlen.
2021. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy sajnos mindet túl gondolok ezért is kérdezek ilyet..:(
2021. júl. 28. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Szia ha gyenge és kellemes cigot szeretnél akkor narancs pall mall , a pall mall amúgy is "kellemes" ízű. És igen van energia ital a dohányboltokban.
2021. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4.köszönöm! :)
2021. júl. 28. 17:01
 6/14 A kérdező kommentje:

4.ez megtalálható amúgy a legtöbb boltban?

pl.forgalmasabb helyeken?

2021. júl. 28. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze ez az összes dohányboltban van.
2021. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7.köszii! :)

Mennyire kerülnek az e fele cigik mellesleg?

2021. júl. 28. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
1600 valamennyi , régen vettem dobozos cigit. Én töltöm. :)
2021. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!