Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit mondjak szüleimnek ha...

Mit mondjak szüleimnek ha másodjára találták meg a cigit?

Figyelt kérdés

Először kutakodtak és úgy találták meg.

Most véletlenül.

Mit mondjak, gondolom azt hiszik cigizek rendszeresen meg függő vagyok.

De nem nagyon ritkán szoktam, bulikban vagy társaságban.

Elsőnek azt mondtam hogy csak kipróbáltam, de most már nem mondhatom.

Nem akarom hogy azt hidjék hogy cigizek.



2021. jan. 15. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De hát ha cigizel, akkor cigizel. Senki nem úgy kezdte, hogy egy nap alatt egy dobozzal.
2021. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Vállald fel, hogy cigizel, ha már cigizel. Látom, hashtag-ben használtad a függőség szót, tehát te is tudod, még ha nem is vallod be magadnak. Gratulálok, ha ennyi eszed van, hogy pénzért mérgezed a szervezetedet.
2021. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mondod ezt, amit leírtál? Hogy mit hisznek azzal úgysem tudsz mit kezdeni.
2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el az igazat?
2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Látom még a tagadás fázisában vagy. Szokd a tudatot, hogy már rég dohányos vagy, ha azt a dobozt őrizgeted és nem dobod a kukába.
2021. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el nekik hogy te igenis szeretnél negyven éves korodra egy lakás árát elfüstölni,szeretnél tüdőrákot,érszűkületet,impotenciát,kirohadt fogakat,szottyadt arcbőrt magadnak és ebben téged ők nem akadályozhatnak meg.
2021. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezzel miért kell ennyit foglalkozni? Dohányzol és kész, majd megnyugodnak a kedélyek. Azt nehéz egy dohányosnak másokkal elhitetni, hogy nem bagózik, csak néha, én sem hinném el.
2021. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
ne cigizz... meghalsz
2021. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy persze mondhatod azt is, amit minden 14 éves, hogy "nem az enyém a cigi, hanem egy barátomé, csak a szülei nem tudják, hogy cigizik, ezért van nálam". És ezt biztosan el is hiszik majd, mert 50 éve működik.
2021. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell nekik mondani, hogy Takarodjatok ki a tüdőmből!! Milyen jogon kérnek számon? Kinek képzelik magukat? Tudják már hol a helyük!
2021. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!