Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az első füvezés az milyen?

Az első füvezés az milyen?

Figyelt kérdés
És aki szorong annak egyáltalán nem is éri meg kiprobálni?

2021. aug. 9. 22:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt Nekem is ilyen érzésem, bár azért nem ennyire "jó"... De azért nekem is voltak sztorik. Jöttünk haza Pestről, és már csak a lehajtónál vettem észre (Pest M3 kivezetőtől kb 140km-re) hogy haza értünk... Kb 1 óra kiesett, mondom azt a krva. :D Azt tudom hogy jó volt, de hogy min gondolkodtam akkor, azt már a fene sem tudja. :D Baszki, egy jó "dzsangát" még mindig elszívnék, hiányoznak ezek az érzések. :D
2021. aug. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom szerint jobban bírom mint a legtöbb haverja spanja.

Néha szoktunk.

Én szeretek fuvezni, viszont szigorúan csak a párommal.

Én elvigyorgok tőle, gatlasaimat levetkozom párom szerint. Mióta használom elmúlt teljesen az allergiam amivel évekig szenvedtem, elég keményen.

Nekem jó erzes

2021. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Meg kell hagyni, én is imádom. Van, hogy egyedül, akkor magamba mélyedek, flesselgetek, majd videókat nézek és röhögök.

Társaságban a legjobb, ha elegendő a mennyiség. Az, hogy 20-30 perc röhögés után megkérdezitek, hogy min is röhögtök, felbecsülhetetlen :D


10 éve, hogy kipróbáltam. Egyébként nekem az első alkalom nagyon gagyi volt. 5-en szívtunk egy cigit, alig volt benne valami, szerintem. Az egyik baráom bátyja szerezte a cigit. Én sokáig szenvedtem, hogy be tudjak tépni, mert nem dohányoztam soha, és mindig köhögtem tőle, így nagyon keveset tudtam letüdőzni. 1-2 év kellett ahhoz, hogy tényleg sikerüljön az akció, de az több órányi röhögés és flesselést jelentett :D Rendesen alig tudtam a lábamon állni. De nem olyan, mintha részeg lennél, nincs hányingered, nem vagy tőle másnapos, sőt, jól alszol tőle.


Egyébként még így egyetemen nagyon sokan használják. Sokan, köztük én is a stresszlevezetésre.


Ne tudjátok meg, mennyi fogyott a koli területén a vizsgákra készülve :D


Igazából ezt neked kell tudnod, hogy ki akarod-e próbálni, de én még nem találkoztam olyan emberrel, akire negatívan hatna.

Csak is olyannal próbáld, aki már próbálta és bízol benne.

Bizonyosodjatok meg arról, hogy mit is szívtok pontosan.


Aztán jó flesselést. :D

2021. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
én az elsotol szedultem,rosszul voltam,bepanikoltam, stresszeltem minden kis apro hulyesegen
2023. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nos azóta sem mertem kiprobálni
2023. júl. 26. 00:40
 16/20 anonim válasza:
Sziasztok!!Lehet egy kicsit idiota a kérdés,de aki szeretne hozzá jutni merre keresse ugy,hogy semmi tapasztalata adás-vétel terén??
ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
16os,kontaktoktol vagy esetleg nezz ra a henrymorgan.cz oldalra
ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
17es köszi a választ...Annyi a baj,hogy kontaktom se igazán van...Azért irtam,hogy semmi tapasztalat se itt se ott
ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
akkor esetleg telegramon nezz utana
ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

19.Köszi az infot

Igen tudom hülye kérdés volt azért kérdeztem itt hátha kapok valami pontos infot de semmi

ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!