Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Középiskolások akik dohányozna...

Középiskolások akik dohányoznak honnan szereznek cigarettát/pénzt rá?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 11:30
A kérdező szavazást indított:
A szüleimtől kapok pénzt, vagy ciararettát
A szülők tudta nélkül veszek el cigarettát az övékéből
Elcserelélem cigarettára az ebédem, vagy amit épp viszek
Diákmunkán megdolgozok érte
Rokonoktól kapok cigarettát, és/vagy pénzt cigarettára
Ismerősöktől vagy barátoktól kapok pénzt és/vagy cigarettát
Egyéb módon jutok hozzá
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok ember kinéz 18/nem nézik szigorúan, ismerösők, esetleg díller, elcserélik, néha kap a szülőtől, de ez ritka.
2021. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szülőktől kérnek pénzt, persze nem cigire hanem másra és azt cigire költik. Kérnek másoktól, összedobják a cigire a pénzt. Vannak haverok akik elmúltak 18 és megveszik, utcán megkérik az idősebbet vegye meg nekik, idősebbnek kinéznek.
2021. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Kapott zsebpénzt beosztva. Nyílván egy középiskolásnak (pl. kollégistának) nincs még saját keresete, ami marad abból vesz/vetet.
2021. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért a zsebpénzből meg legtöbbnek gyakszapénzből telik rá, belegondolok abban az időben az akkori árakhoz képest többet megtehetett az ember mint most egy fizetésből :'D
2021. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Egyszerűen, szüleim tudják , hogy dohányzom és az okát is tudják, hogy miért.

Nem nem nyugtatja meg az embert , hanem ez egy pot cselekvés el tereli a figyelmet egy ideig, de persze tudom függőség, de még mindig jobb mint az alkohol vagy éppen a mindenféle por és hasonló szemetek .

2021. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Míg kiskorú voltam, voltak tuti bejáratott helyek ahol tudtam, hogy kiadják és már megismertek. Annyi volt a trükk, hogy nem forgalmas helyre mentem és meg kellett várni míg mindenki ki nem megy a boltból. Persze a dohányboltok korában ez nem tudom mennyire működik.
2021. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyáron nyílván diákmunkáztam így akkor volt rá, az a pénz kitartott Novemberig kb.

Utána már a havi zsebpénzzemből gazdálkodtam. Illetve névnap-szülinap-karácsony-húsvéti pénzekből.

2021. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ösztöndíj/ gyakorlati pénz
2021. szept. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi báttyámmal esténként kijárunk portyázni. Ha sikerül egy-két kocsit összeszedni akkor abból simán kijön 1-2 doboz. Vagy simán kimegyünk az ukránokhoz ott is be lehet szerezni dolgokat.
2021. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Istvan485 ***** válasza:
Nagyon erdekes tema hat de gondolom 14 eves lanyok mibol tudjak meg veni pl????
2021. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!