Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Neo vagy Iqos a jobb? Miért?

Neo vagy Iqos a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
En probaltam mindkettot, nekem iqos jott be, attol semmi bajom, nem kohogok, stb. Glo szerintem izre is borzaszto, keseru, kohogok tole,de kinek mi, egy haverom peldaul erre eskuszik, Iqostol hanyingere van.
2021. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Glo vagy Iqos, így helyes. Semelyik sem jobb, van akinek ez, van akinek az jön be. Szerintem Iqos jobban néz ki, exkluzívabb, de nekem van Glo is, én nem köhögök tőle, olcsóbb bele a dohány.
2021. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, Iqosom volt de elhagytam, csak Neoról hallottam. De akkor a készülék neve Glo.

Most gondolkodok melyiket vegyem újra, áfonyás van a heetsből, a Neoból is vannak ítesítettek?

2021. szept. 6. 15:12
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Neo-ból van áfonyás, epres és egzotikus gyümölcsös, de ez utóbbi nekem nem ízlik, mert kókuszos és azt nem szeretem. Nekem az áfonyás jön be, az epres olyan, mint egy muffin vagy nem is tudom milyen süteményre hasonlít, annyira az sem jó. Heets áfonyás is jó szerintem, de drágább, mint a Neo, bár most bevezető áron 1400 Ft. A GLO annyiból jobb, hogy tovább lehet szívni.
2021. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most megnéztem a Glo-t. Jobbnak tűnik a felhozatal, de az iqos tényleg kicsit szebb, mint a Glo. Na még kiagyalom. Köszi mégegyszer 🤗
2021. szept. 6. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Nem tudom vettél-e már.

Nekem már a kezdetek óta IQOS-om volt, de láttam külföldön több helyen a Glo-t, vártam, hogy bejöjjön hozzánk is, főleg a nagy ízválaszték miatt.


De nekem szörnyű csalódás volt.

Azt ugye tudjuk, hogy a Heetsnek van egy zsenge fingszaga, de meg lehet szokni.

A Glo számomra meg édes hányás. Igazából teljesen mindegy milyen fajtát szívtam, borzalmas volt az íze, ami ahogy haladtam a töltet vége felé, egyre rosszabb lett.


De nyilván ez egyéni, kinek-mi jön be.

2021. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem, de ha látom ismerősnél akkor előtte lehet elkérem egyre kipróbálni, köszi a véleményt!!
2021. szept. 10. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindkettőt. A glonál szinte az összes íznek mentolos íze van, és irdatlan büdös. Messziről megérzem a glo szagát. Iqos sokkal jobban tetszik
2021. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!