Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Veletek történt már ilyen...

Veletek történt már ilyen vagy hasonló?Ha igen mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan aki dohányzik és BPPV (szédülés) diagnosztizáltak nála?

A dohányzás nektek rontott rajta vagy sem?Leszoktatok rola?Ha igen később tudtátok cigizni vagy soha tobbet?



2021. szept. 7. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Dohányzás ront rajta. Aki kezdő dohányos, rendkívül szédül, szóval egyébként is csak ronthat rajta.

Ha leszoksz mindenképpen jobban jársz, sok egészségromboló tényezőtől mentesíted szervezeted.

2021. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás nekem is erősítette a tüneteket.
2021. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel az agy vérellátása romlik és a vér kevesebb oxigént tud szállítani dohányzás következtében, ezért csak erősítheti a tüneteket.
2021. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volt nálam ilyen.

De amikor kezdtem dohányozni és néha néha erősebb cigi is beugrott gyakran szédültem. Mostmár hozzászokott a szervezetem.

2021. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szédültem és hánytam is eleinte a cigitől.

De én csak szívtam és rendesen rászoktam.

Igaz már azóta le is szoktam , de nagyon szidtam magam amiért akkora barom voltam hogy csak azértis bagóztam.

2021. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat 3 éve dohányzom és azt vettem észre hogy a szédülés teljesen elmúlt már csak a hányinger maradt és nem tudom hogy a dohányzást hogyan tudnám folytatni eddig semmi ilyesmi panaszom nem volt
2021. szept. 8. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem e kérdés arra szolgál, hogy alibit találj magad számára hogy "nyugodt szívvel tudd folytatni a dohányzást".

Alapból vérellátást rontja a szervezeten belül, vér oxigén szintjét csökkenti, ezen kívül számos betegséget idézhet elő.

2021. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló lehet igazad van de én inkább arra voltam kiváncsi hogy aki hasonló betegsége volt a gyogyszer abbahagyására után sem tudott soha cigizni
2021. szept. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!