Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Regota kb 8 9 eve d9hanyzok...

Regota kb 8 9 eve d9hanyzok de mivel mostmar egy doboz cigi kb 1600 ft igy sokallom az arat. Lekene tennem valahogy mas is van igy hogy az ara miatt letette vagy probalkozik? Kinek sikerul hogyan?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azon kell elgondolkozni hogy mivel tudod megteremteni azt a pénzt amivel megengedheted magadnak azokat a dolgokat amik boldoggá tesznek.

Az hogy ez a cigi vagy egy drágább autó vagy esztétikai dolgok ( pillás, kormos 3-2 hetente ) vagy hobbi, utazás stb az lényegtelen, az életet nem lehet úgy leélni hogy folyamatosan spórolsz olyan dolgokon amik örömet vagy kényelmet okoznak.

2021. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írta mindezt, egy nem dohányzó.

8-9 év alatt már sinán függőség alakul ki, és nem az ára miatt fogod abba hagyni.

27 évig dohányoztam, de nem az áremelés miatt hagytam abba.

2021. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok és dohányzok 🤣
2021. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!