Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 hónap dohányzás okozhat...

3 hónap dohányzás okozhat ilyen panaszokat?

Figyelt kérdés
Fáj a mellkasom és a fejem. Kb két hete érzem ezt. Kék dohánytermékeket szívtam csak. Okozhat ilyen panaszokat a dohányzás? Majdnem napi szinten, ebben a két hétben?
2021. szept. 10. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak megfáztál?
2021. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki, hogy nem gyújtasz rá.


Igen, okozhat.

2021. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném hogy a cigitől van .próbálj ki gyengébb cigit.
2021. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lázat mértél? Lehet akár tüdőgyulladás is.
2021. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy gyengébb cigit próbálnál ki, én azt javasolnám, hogy végleg szokj le a cigiről. Gyakorlatilag mérgezed magad. Nem, ez nem klisé, hanem a realitás. Az pedig tévhit, hogy csak a láncdohányosoknál alakulnak ki egészségügyi problémák, mint például a tüdőfibrózis, tüdőrák. A szív és tüdőszövetet alkotó sejteket a szén-monoxid elpusztítja, a DNS-ed megtöredezik.


Soha nem fogom megérteni, hogy ki az, aki önszántából mérgezi magát. Érthetetlen.

2021. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálam inkább lelki okai voltak, kedves utolsó. Mert nem fogadott be a mostani közösségem a társaságukba (enyhe kifejezés, kipécéztek maguknak, amiért nem dohányoztam/buliztam). És ezt a közösséget nem magának válogatja az ember (munkahely) és anyagi gondok miatt nem feltétlenül könnyű váltani. De köszönöm, hogy így aggódsz értem.
2021. szept. 11. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És te képes vagy kockáztatni az egészségedet, testi épségedet egy közösség vagy bizonyos emberek miatt? Hidd el, egy normális, jó közösségben nem számít, hogy ki dohányzik és ki nem. Ha valamiért nem bírnak, akkor annak más oka lesz. Viszont integrálódni másképp is lehet, ahelyett, hogy önkárosítő tevékenységet, önpusztítást folytatnál.

Probálj meg nyitottabb, barátságosabb lenni, a beilleszkedés nem keddről szerdára történik, hanem néha hetek kérdése is lehet.

2021. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves nyolcas!

A beilleszkedős téma ennél sokkal összetettebb.

2021. szept. 11. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely, ha megkérdezhetem?
2021. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!