Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyházi iskolákban mennyire...

Egyházi iskolákban mennyire elterjedt a dohányzás a diákok között?hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

2 katolikus iskola mellett lakok (általános és közép), egy csapat 6.-8.-os lány kijár cigizni a szomszéd utca sarkára.

A középsulisok meg egy az egyben a suli előtt (volt kint egy dohányozni tilos tábla, de egyik reggelre eltűnt).

2021. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé.
2021. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést a dohányzás és az egyház között. Tudomásom szerint dohányozni nem bűn.
2021. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
29%

Próbáld ki, aztán qrv@ gyorsan felejtsd el a dohányzást!

De ha neked az kell, hogy igénytelenül és állandóan büdös legyen a hajad, a ruhád, a szád, a kezed; a nikotintól sárgák a fogaid, az ujjaid; egy életre rászokj erre az undorító és igénytelen szarra, amivel szennyezed és mérgezed a természeti környezetedet a családodat, a barátaidat és leendő gyermekeidet; valamint mindezekért az életed végéig még akár egy lakás árát, vagy még többet is kifizess, akkor sok sikert a szájrákhoz, gégerákhoz, tüdőrákhoz, meg a minden rákhoz is aminek a kezelésére majd újabb vagyonokat fizethetsz, hogy meghosszabítsd a nyomorult dohányos életedet és teher lehess a saját családodnak, szeretteidnek.

Hidd el, a menőzés nem ér ennyit. Ne így legyél menő. Figyeld meg a szerencsétlen nikotinfüggő idiótákat, ahogy horpad a fejük amikor szívják a slukkot. Szanaszét dobálják a mocskukat és ráfujják másokra, szivatják velük a mérgező füstöt. Semmi és senki nem számít.

Szóval próbáld ki, hogy tudd mitől lesz minden dohányos egy eszetlen szánalmas idióta, aztán felejtsd el egy életre a dohányzást!

2021. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fhu ahova en jartam katolikus iskolaba, ott voltak a legdurvabb esetek. Sulibulin bedrogozott lanytol kezdve a kva anyazo elsos kisgyerekeken at a kettefureszelt tanari asztalig minden volt. Ha valaki ott cigizett, az mar nem is volt meglepo.
2021. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"ahova en jartam katolikus iskolaba, ott voltak a legdurvabb esetek" - Én voltam az 1-es válaszoló. Ahogy látom ide az jön, akit máshová nem vesznek fel, és ezzel mindent el is mondtam a színvonalról...
2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt most serto celzattal irtad nekem?

En nem azert jartam oda, mert mashova nem vettek fel, hanem mert a szuleim oda irattak be, elotte ennek az iskolanak az ovodajaba jartam sajnos es ezzel sokan masok is igy voltak a normalisabbak kozul. Alig vartam, hogy szabaduljak onnan. Nagyon rlo tudta magat adni az az iskola, de a varosban a diakok kozott mindenki tudta, hogy kb. az a legrosszabb iskola.

2021. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nem dehogy :)


Nap mint nap látom a szomszédomban a két iskolát, és alapvetően elég kiábrándító (mégiscsak egyházi, vallásos iskoláról beszélünk), de 3 okból jár ide valaki: 1. A szülei 7 évesen ide íratták be, így jó eséllyel marad. 2. Pap, apáca, vagy hittérítő akar lenni. 3. Máshová nem vették fel (és az utolsóba minden benne van).

2021. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, akkor jo, bocsi :D

Hat igen, a szulovarosomban a katolikusba egyszer beiratkozott egy lany, aki tenyleg apacanak keszult es meg a tanarok is kirohogtek. Hat, fel ev mulva menekult is szegeny mashova :D

2021. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!