Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen jó módszer van a...

Milyen jó módszer van a dohányzásról való leszokáshoz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmész rendszeresen sportolni.

Meg ne menj be dohanyboltba.

2021. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve tettem le a cigit, azóta egy szálat sem szívtam.

Szerintem egy módszer van: abbahagyod, és kész. De tényleg. Sziklaszilárdan elhatározod, és nem gyújtasz rá többet. Máshogy nem megy.

2021. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy ment, igaz egy fél évet győzködtem magam és aztán egyszer abba hagytam és soha nem szívtam többé.
2021. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cigisdobozt ami még megvan kidobod a kukába hezitálás nélkül, aztán elindulsz sportolni valamit.
2021. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az elhatározás. Ha ez nincs meg, akkor kár a továbbiakról beszélni. Ha ez megvan, akkor kerüld az olyan helyeket, ahol dohányoznak. A családtagokkal is érdemes ezt megbeszélni, hogy ha van köztük dohányos, akkor legyen körültekintőbb. Keress valami pótcselekvést, ami helyettesítheti (lásd szotyi, rágó, cukorka, bármi).

Tesóm most akar leszokni. Rendelt elektromos cigit. Bár ez sem teljesen egészséges, de szerintem azért egy viszonylag jó alternatíva.

2021. okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezeket úgy írom, hogy én nem vagyok dohányos. Kipróbáltam, de nem jött be. A passzív dohányzás sajnos néha megvan.
2021. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!