Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a legjobb módszer a dohányz...

Mi a legjobb módszer a dohányzás leszokásáról?

Figyelt kérdés
egyrészt szeretnék hizni, másrészt nem bélgyulladásom van és nagyon nem tesz jót neki. van hogy napokig hetekig vagy akár hónapokig kibirom, aztán jön egy stresszhelyzet és rögtön újra szivom. kinek mi vált be?

2020. márc. 5. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a dohány árak sem meggyőzőek számodra,akkor nincs ötletem.
2020. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házastársamon láttam: ha nem igazán függő valaki, akkor csak elhatározás kérdése, lelkileg kell elszakadni tőle.
2020. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyapám akkor tette egyik napról a másikra, amikor megtudta, hogy a felesége terhes lett. Apám szintén. Lehet rám is ez vár.
2020. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... Hetekig nem szívom aztán ha jön a necces helyzet szívom. Én már megékéltem vele hogy szarabb időszakaimban szívni fogom...
2020. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb módszer ha nem szívod tovább.
2020. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyszerűen ne gyújts rá! Embereld meg magad! Én ahogy haladok előre a cigi mentes napokban, mindig egyre jobban megerosodok. Csak elkezdeni nehéz, utána könnyebb.
2020. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod hogy nem szívod tovább, és nem szívod tovább. Van mindenféle segítség hozzá jó pénzért, de egyik sem hatásosabb mint Te magad, aki azt mondja hogy nem szívom mától és leteszed.


Én 9 éve eldöntöttem, hogy nem szívom másnaptól és azóta nem gyújtottam rá. Első pár nap nehéz volt, de aztán elmúlt a hiányérzet.

2020. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem gyújtasz rá.
2020. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!