Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik dohánnyal együtt szívják...

Akik dohánnyal együtt szívják a füvet azok miért mondják, hogy pazarlás ha valaki magában tekeri a zöldet?

Figyelt kérdés
Ha ugyanannyit tesz bele az ember akkor ugyanaz a hatás is, nem? A dohány nem oszt, nem szoroz.

2021. okt. 24. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Annyit oszt vagy szoroz hogy a tekert cigiben tökéletlen az égés. Elég megnézni hányszor ég félre. Tehát tisztán nem ég el 100%-ban. Persze a dohányos se megy le tüdőre 100%-ban, de van az egésznek egy kis holt játéka.
2021. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A ragasztásnál szokott félreégni. Viszont a csak zöld nem ég ha nem szívok bele, tehát inkább kevésbé pazarlás. Annyi, hogy többször kell gyújtani.
2021. okt. 24. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

A többszörös gyújtogatás miatt valamivel károsabb lehet a füst is.

Egy része meg elparázslik, amikor kialszik.

Félreégni nálunk azért szokott mert úgy szívjuk mint a porszívó (vagy mert a nagyobb dohány szálaknál beég).


Szerintem aki azt mondta hogy a pazarlás, az arra gondolt hogy úgyis sokszor elszívja az ember az egészet. Tehát túl nagy mennyiség van tisztán benne.


A másik hogy tényleg vannak néha olyan füvek amikből 0.2 is extra kemény. Annyit meg nehéz lenne betekerni :D


Amúgy az én véleményem az hogy aki spórolni akar (vagy a lehető legtöbbet kihozni belőle) az fogjon (vagy hajtogasson alu fóliából) egy kicsi kis pipát. Aztán a pipába csak annyit tenni 1x-re - ami lemegy full egy slukkra. Szerintem ennél jobb módszer nincs.

2021. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bongozni kell, ott nincs semmi veszteség, se dohány. :)
2021. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!