Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem tompul a memóriám,...

Úgy érzem tompul a memóriám, így verset spontán dolgokat tanulok:teniszezők neveit, filmcímeket. Könnyen felejtek, így hogy az ellenkezőjét bizonyítsam ismétlem a megtanult sorokat, napokon át, napi 60 perc pazarlással. Ez baj, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, kb 14 hónapja alakult ez ki bennem. Sokszor annyira sokszor elismétlem, hogy rengeteg időm elmegy vele (napi 45 perc), sokszor ahelyett, hogy egy spontán élethelyzetet megoldanék, jelennel foglalkoznék. Úgy érzem, ha nem ismételgetem magamban, akkor nem vagyok megbizonyosodva róla, hogy tudom 100%-osan. A szabad gondolkodás rovására megy! Az egyetemi tanulmányokat is többnyire magolom, nem pedig megértem, és nem spontán logikusan felépítem, mint korábban. Rossz úton járok, de ha meg nem ismétlem el jól azt a verset, akkor butának érzem magam. A vezetők, és tanárok, hogy jegyeznek meg annyi mindent, anélkül, hogy folyton izgulnának azon tudják-e mindazt. Elvesztettem a spontán gondolkodóképességem. 21F

2015. jún. 3. 01:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!