Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg? Tényleg...

Ti hogy oldjátok meg? Tényleg csak nők olvassák el a kérdést, mert elég gusztustalan.

Figyelt kérdés
Itthon vagyok, tampont nem használok különböző okok miatt. Viszont épp menstruálok, többször járok pisilni is. A betéten pár csepp vér van csak, de ilyen melegben hamar büdös lesz. Ha minden pár cseppnél betétet cserélek, akkor a gatyám is rámegy, mert hát ugye nem olcsó. Vagy én vagyok túl kényes orrú? Tényleg érdekelne, mások hogy vannak vele. Elhasználtok egy ciklus alatt minimum 6-7 csomag betétet? Pazarlás, de a szagot se bírom.

2019. júl. 5. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sose szokott ilyen eros szagú lenni. Lehet van vmi problema
2019. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még a legnagyobb melegben sincs ilyen gondom.
2019. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát megijesztettetek, mert egyébként se folyásom, se fertőzésem, se semmim nincs. Akkor mi lehet a probléma? A vérem büdös. Máskor ilyen gondom soha nem volt nekem sem.
2019. júl. 5. 14:36
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Intimkehely a megoldás, az nem bűzlik, s nem látod a vért se, míg ki nem üríted, s sokat kibír.
2019. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
81%
Nekem túlszaglásom van, szerintem előző életemben drogkereső kutya voltam. Szóval igen, képes vagyok kiszagolni azt is ha valaki a buszon menstruál. Nem büdös de szaga van, ami felismerhető és kész. Magamon is érzem, plusz a bőr kipárolgása is más. Amíg nem használtam tampont, én is küzdöttem ezzel a problémával, egyrészt én érzem, másrészt mindig féltem hogy valaki más is érezni fogja rajtam a szagot. Persze minden pisilésnél cserélni valóban nem opció mert egyrészt drága, másrészt a következő 3 lépésnél megint véres lesz és az megint büdös lesz... igazából tanácsot adni nem tudok, én is csak végigszenvedtem anno. Esetleg próbáld ki az intim kelyhet ha azt használhatsz, sokan dicsérik bár én nem próbáltam.
2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy érzékenyebb az orrod az átlagnál. 60-70 betét egy ciklus alatt nagyon sok.
2019. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lett törölve a hozzászólásom amikor annyit írtam hogy ha ennyire büdös akkor ott valami gond van. Namindegy.

Menj el orvoshoz.

2019. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tapasztaltam pedig betéttel jöttem a héten dolgozni, én is menstruáltam, és brutál meleg volt. Néhány óránként elmentem wc-re, és nem volt semmi probléma.

Szerintem óriási pazarlás ennyi betétet elhasználni. Nekem nagyon erős vérzésnél is max egy-másfél csomag megy el.

24N

2019. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, amikor nem szedtem fogit. Azóta megszűnt, bár ez nem mensi, csak megvonásos vérzés. Lehet, hogy a vér bomlik, s érzékenyebb az orrod. De nem vagyunk sajnos orvosok, kérdezd meg a dokid, az a biztos. Anno, amikor nem tampont használtam, Naturella betétet haszn0ltam, annál nem volt ilyen gond. Többi vag nem tapadt, vagy intim gyantát csinált, vagy ugyanez volt. Emlékszem, volt, hogy parfümmel fújkáltam a farmeremet :/
2019. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7., én sem tudom. Pedig hasznos-jelet nyomtam mindenkinek. Valaki megint szórakozik. Ne haragudj, nem tehetek róla.
2019. júl. 5. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!