Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni eldobhatós e-cigit...

Lehet kapni eldobhatós e-cigit a Dohányboltban?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy vannak ilyenek , 600slukkos stb. Lehet ilyet dohanyboltban kapni? Ha igen mennyiért? Tapasztalatok?

#e-cigaretta #eldobhatós #Eldobhatós elektromos cigi #600 slukk
2021. nov. 25. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Bármelyiket el lehet dobni.
2021. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Bemész egy dohányboltba és megkérdezed.

(rögtön vehetsz is, ha van)

2021. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert akkor feleslegesen nem megyek be érte, és gondoltam van olyan aki használja, ellentétben veletek akik túl okosak, és oly segítőkészek ,nélkületek ezt else tudtam volna képzelni.
2021. nov. 25. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Naponta elmegyek 6-8 dohánybolt előtt.

Persze a fotelem mellett nincs egy sem.

2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudod nem mindenki ott lakik ,ahol ő felsége, és valaki dolgozik is napközbe,sőt elárulom aztis ,hogy nem mindegyik dohányboltban ugyanaz a kínálat, sőt nem égetem le magam ha esetleg nemis lehet kapni ilyet, és aztse tudja az eladó ,hogy miről is beszélek..egy kósza kérdés ,de ha agyad nincsen sok akkor legalább ne írj ide,tudod az ország nem 1városból áll éppen ahol te élsz:) kicsit erőltesd meg a képzelőerőd.:)
2021. nov. 25. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

A dühöngő tini beindult.

Ha valami frusztrál ne itt dühöngj!

2021. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy dohányboltban nem tudják mi az e-cigi?? Drága gyerekem! Tudják. És nem lesz égő ha megkérdezed, arra jobban rácsodálkoznának ha kenyeret vagy guminőt kérdeznéd meg hogy van-e.
2021. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj, ha van
2021. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!