Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eldobhatós e-cigit újra lehet...

Eldobhatós e-cigit újra lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak van egy eldobhatós e-cigije, amit elhasznált, majd feltöltötte liquiddel, azonban nem működik, valszeg meghalt az akksi. Valóban lehet ez a probléma? Ki lehet benne cserélni? Szétszedtem, megnéztem és van egy elméletem:


Kiveszem az elemet, leveszem róla a vezetékeket, kicserélem egy ugyan olyanra, majd visszaforrasztom a kábeleket az elemre.


Tudom, tudom egyszerűbb lenne újat venni, de már beletöltötte és nem akarja veszni hagyni. Ha nem tudjuk így megoldani, akkor megy a kukába. Ez járható út?



2021. szept. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az akksi és az elem nem ugyanaz. Ha fixen beépítesz egy másik elemet, az ugyanúgy le fog merülni, és kész. Ha akksit, akkor hogy fogod újratölteni?

Ezek rövid időre vannak tervezve. Működni működhet a dolog, csak így mi értelme?

2021. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

ELDOBHATÓ! Ennyi.Úgy van tervezve, hogy kitart benne

az áramforrás és a liquid - megadott slukk számig.

A porlasztó része sem örök életű. Nem lehet tovább

használni, mint amire tervezték.

Nem először futok bele ilyen jellegű kérdésbe.

Aki nem érti amit fentebb leírtam, a korának

megfelelő játékokkal próbálkozzon.

2021. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem örök életre akarja használni, csak azt a liquidet amit beletöltött el akarja már használni. Utána ahogy van megy a kukába. Én életembe nem szívtam bele szóval ne engem kövezzetek én csak az elméletre voltam kíváncsi.
2021. szept. 20. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Benne van a nevében. Eldobható. Ha újra lehetne tölteni, akkor az lenne a neve, hogy újratölthető. De nem az a neve, hanem az, hogy eldobható. Vajon ez miért lehet?
2021. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
És hogy szeded szét? Ezzel vacakolni semmi értelme, sok meló, szétszabdalva tudod csak kivenni az elemet vagy akkut, nem tudom milyen van benne. A porlasztó és/vagy patron eleve elhasználódik 200-300 slukk után.
2021. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az e-cigi "hőskorában" minden szart szétszedtünk, és felújítottunk, például eldobható patronokat is. Általában meg lehet csinálni, csak baromi felesleges a sok macera.
2021. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
6:Jó, ez igaz, én is ezt tettem, csak nem eldobható ecigivel, patront én is töltöttem újra.
2021. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!